Плуг Алпер

• K
    Колеги,Белорус 952 ще му стигне ли тягата да влачи този Алпер 3x40
  • Kolega imam 2 belarusa 952 s dva takiva pluga i orat bez nikakuv problem, perfektna oran stava i nishto im nqma na traktorite a sa veche na po 6000 chasa bez remeont na dvigarelite
  • kolega 6te go drpa6 i 6te ore syper as imam alper 3 28 i ora s bolgara i sam mnogo dovolen
  • J
    krasio-6e go darpa bez problemi ne gi slu6ay tuka profesorite.az s 105 konq sam vla4il 5-ca takava i nikv problem no da znae6 po princip turskite plugove alper ne obra6tat hubavo po4vata i za tva s tqh po malko razhod gorivo-USPEH ,
  • I
    Trydni4ko 6te my e
  • D
    Ако намалиш захвата на плуга ,ще може да го дърпа Беларус 952.
  • V
    зависи от почвата и дали си склонен когато не е съвсем за оране да се съгласиш с 4-5 см по малка дълбочина. не забравяй и дали терените ти са наклонени или равни.Сам виждаш в генерал тошево дето не знаят какво е баир болгара тегли 3х35 иди към предбалкана и 3х25 му е множко. закачай и пробваищ
  • K
    Ще го влачи при добра настроока на плуга и с включен преден мост.На есенното оране ще му е малко тежък но на 2 бавна с по малко гас ще стане. поздрави
  • F
    красимире ако караш дълбока оран с тоя плуг с 95 коня е почти невъзможно 3х40 е за 120 коня
  • B
    kolega 6te razbere6 dali 6tego tegli 952 kogatogo zaka4i6 i probva6.nie imame 952 i ore s 3x35 i nqma problem.uspex i katogo probva6 dase poxvali6
  • D
    Ще го влачи си мисля моя беларус е 820 модел с болгаровия мотор и скорости и си влачи турския плуг 3х35 без проблеми в Ген.Тошевска община съм незнам каква се води почвата
  • I
    Колега извиняваи няма кои да чете по внимателно подведе ме снимката на профила
  • K
    колеги говоря ви за 952.... не юмз
  • I
    Колега почвата требва да е много песъклива за да теглиш тоя плуг от опит ти казвам че на по тежки почви повече от 50см.захват на плуга не става за ЮМЗ.Захват от 1.20м ми е на Т-150
  • I
    3x40 дърпам с case in jx95-95 конски сили с двойно и когато е по-сухичко се чувста леко напрежение. С този трактор дано го вдигнеш с навесната система.
  • K
    От личен опит ли го направи това заключение или ей така лаф да става

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

84 1

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

213 0

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

249 2

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

256 1

Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

Мишо: Препоръчвам ти мотофреза с марка RURIS или DAC. Двигателите работят много по-добре от тези...

2113 1