Актуално за акциза за горивата

• S
    kolegi zvanqh na mitnicata za akciza ot tam mi kazaha 4e o6te ne e re6eno dali izob6to 6te se vastanovqva akciza .ako nqkoi znae ne6to neka da pi6e
  • S
    Никой няма да ни чуе както винаги,а ние ще си мълчим като бити задници както винаги! В меморандума още април беше записано за акциза и срока за възстановяване беше от 01.юли11. Не съм видял лично ама подписа на министъра сигурно е отдолу! А каква стана после.... пак "али-бали"- Европа не давала. А на западните колеги защо им дава! Ние нещо втора ръка фермери ли сме, или какво?ю Предишната година заради кризата в Западна Европа дадоха и субсидиите октомври-ноември и между другото ги преведоха и нашите,ама някои пичове криха парите до март! Законовия срок бил до юни-айде стига пинизи моля Ви се.
  • L
    Ще се връща ли или не ? Избори са сега може да ни чуят!?!?!?!?
  • S
    ami 6to hodqt samo da ni lajat teq bokluci i taka nastroivat ob6testvoto protiv nas .
  • I
    Ми то нищо ново под небето за супата
  • S
    kolega nqma ni6to vqrno v tova samo ni lajat i tazi godina 6te duhame supata ot sigoren izto4nik go znam
  • I
    http://fermer.bg/news/2996/1/vyzstanoviavaneto-na-akciza-na-zemedelskite-goriva-moje-da-stane-po-koleda.html

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

218 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

295 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

145 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

286 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

706 0