Какви са цените на орехите?

• B
    цена на орехите на черупка и ядка купувам орехи на черупка
  • О
    здравейте предлагам градински орех реколта 2018 остават малко дни до старта на прибиране на реколтата имам 3 гори който държа под наем и се интересувам от цени и сериозни хора 70% от ореха е сорт Шейново може да се набави добро количество възможност калиброване ще бъда благодарен ако някой ме напъти към сериозни хора 0895823572 благодаря ви предварително
  • B
    Продавам орехи с черупка реколта 2015година в отлично състояние,изсъхнали,бели. Над 300кг цена по договаряне. име: Божидар Николаев, за повече информация номер: 0887282961
  • S
    здравейте,къде има машина за белене на орехи(махане на зеленото)
  • K
    Грегори как се сушат орехите на зелено без да мухлясва ядката при условие, че нямам сушилня.. Моля те даи някои съвет, че за пръв път ще се занимавам с това и не съм хич наясно пък мерака ми е много голям! Аз ги суша на сянка и на тънко разпръснати.Бъркам всеки ден и стават супер!
  • O
    Грегори как се сушат орехите на зелено без да мухлясва ядката при условие, че нямам сушилня.. Моля те даи някои съвет, че за пръв път ще се занимавам с това и не съм хич наясно пък мерака ми е много голям!
  • K
    Абе какво става?Няма ли аллаш вериш тая година с тия пусти орехи?Никой нищо не казва!!!
  • K
    Здравейте колеги!Новият сезон как започна при вас,че тук в хасковско е пълна трагедия?Реколта НЯМА.На какви цени предполагате че ще върви ядката?Един познат ми каза че на борсата в Първенец сега 1кг.ядка(мешана)е 10лв.
  • Z
    в момента май няма никакво търсене на орехи на ядка
  • Z
    Ядките на каква цена вървят по борсите на дребно?
  • N
    Продавам 30-40 килограма орехова ядка. град Сливница [email protected] Моля пишете на и-мейла.
  • L
    Необходима ми е информация. Какви са цените на сортирана орехова ядка в момента и какви са прогнозите до колко ще стигне като цена. Благодаря предварително. Успех на всички.
  • D
    А има ли машина за белене на ядките или трябва да се извършва на ръка ? и каква е цената на белена и небелена ядка ?
  • A
    Търся да купя дребен Български лешник с черупка реколта 2011. [email protected] скайп astralev Ако е Турски, или тумбест, или едър не ми върши никаква работа. Направих сравнение на 3 вида ядка ако има познавачи на сортове нека ме консултират как се казва любимия ми сорт. http://postimage.org/image/74cwajpmz/ http://postimage.org/image/4nkxvwqkh/
  • F
    По колко ги даваш?
  • N
    Продавам 50-тина килограма орехови ядки. И-мейл:[email protected] Телефон:0878815164

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

73 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

321 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

853 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1552 2