Какво става с ВЪЗРАЖЕНИЯТА?!?

• B
    Здравейте,колеги!\r\nДо 20 май беше последния срок за подаване на Възражения относно,санкции за кампания 2010 г.\r\nДругаря мин. Мирослав\r\nНайденов,обяви,че се създава някъква \\\"експертна\\\" комисия,за разглеждането им!Та въпросът ми е има ли някой информация какво в крайна сметка се случва,тъй като ми е невъзможно да осъществя контакт с въпросното Министерство?!?
  • A
    Незнам,но вече ми писна да чакам някакаво уведомление от тяхна страна.След като колеги изразиха съмнение по телевизията за манипулирани протоколи на работната група по възраженията , ще искам с молба до Министъра, да ми пратят препис от решението по моята молба на работната група.Така ще се види истината.Съветвам всички да поискат това от МЗ.Какво ще ни мотаят още.
  • S
    И при нас пристигна уведомление за референтен период 2009 година датата при подписа е от януари 2011 г. а изхфодящият номер е от 30.06.2011 . За какво става въпрос и аз незнам. Изписали 3 страници обяснения-истинско Судоку от членове, алинеи и т.н. съвместно с гарнитура дати от три години
  • S
    Днес получих и писмо от фонда в което пише, че предстои РА да оведоми всички кандидати с уведомителни писма за оторизираните суми по директните плащания за 2010ги в тях ще бъде посочено сумата и начина по който са я изчислили.
  • G
    И аз получих писмо,с което препращат възражението към фонда.Интересното е,че не пише за недопустим слой 2011,а финно сменят мотива за неизплатени субсидии за 2010г.Сега ще се наложи да пишем до фонда уточнителни писма.
  • Z
    Аз също направих възражение, но нищо не съм получила нито пари , нито отговор.Когато се обадих в МЗХ ми отговориха, че възражението е разгледано ,но нямат право да казват какъв е резултата, да чакам уведомителното писмо.Разбирам, че много колеги все още не са си получили парите от площите в недопустимия слой, а с тях и доплащането към редовните площи. Защото, ако ти приемат възражението би следвало процента недопустимост да е по-малък и да доплатят и за редовните площи, а това са много пари.
  • S
    Прати ли са ни копие на писмо от Светлана Боянова до Свилен Костов в което пише той да отговори на нашето възражение.
  • Z
    не разбрах точно въпроса ти. За какво копие става дума - на нашето възражение или от МЗХ с резултат от възражението и кога го получихте
  • S
    Колеги някой получи ли копие на писмо от МЗХ пратено до ДФ Земеделие относно възражението си? [lud] [lud] [lud]
  • V
    е това си е чиста подигравка.....и на нас нищо не са превели и ще чакаме писло за субсидий за 2010 и тогава ще видим какво ще правим
  • S
    Колеги има ли други като мен с 5.48лв въстановена субсидия след възражение? [cry] [lud]
  • M
    Днес и аз имам превод успех на всички колеги.
  • V
    На мене днес само 50 лв за 55 дка [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan]
  • M
    да и при мен има колега
  • B
    Днес в БДСК има превод на тези,на които са приети възраженията.Не е цялата сума,но се надявам да има и още.Успех на всички,които се осмелиха да "възразят"на МЗХ,ДФЗ и М.Н.
  • Z
    Колега, те това го казват вече една седмица, но на никой нищо конкретно.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта