Ново отваряне на мярка 121?

• S
    Имам един въпрос относно новото отварянето на мярка 121 със 60крави и 40телета възможно ли е да кандидатставам за трактор с челен товарач 150кс мисля марка john deere.Ако някой колега знае как се определя мощността на трактора да ми каже дали ще мога с тези 60крави да си взема 150к.с или по малак и някакво мнение за комбинацията john deere и челен товарач.Благодаря предварително и успех на колегите..
  • M
    Всичко е до обосновка. Трябва да се докаже и обоснове, че наистина ти е необходим трактор с подобна мощност. По принцип ако проекта само за трактор с товарач, ми се струва че 150 коня е прекалено много само за работа с товарач. Имам клиент, който кандидатства миналата година с два трактора в проекта, единият 130 коня с цистерна за течен тор, а вторият трактор 108 коня с товарач към него. Какво се оказа при одобрението, цистерната големият трактор и челният товарач бяха одобрени а малкият трактор отрязан. сега човека си има товарач а няма трактор за него. Изобщо в нашата държава е пълно с парадокси.
  • D
    отиди в някоя консултантска фирма,там казват всичко.1 -я път е без пари,за 2-я цакаш вече...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

210 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

289 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

137 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

283 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

697 0