Защо сухото мляко е толкова евтино?

• A
    Защо сухото мляко е много по евтино от прясното.Имам предвит това което влагат в сиренето.
  • I
    Не знам дали е по-евтино. Там се гледа съотношение, май беше 1:10, от 1 кг. сухо правиш 10 кг. течно. Може да е по-евтино ако се внася от страна в която млякото е евтино, напр. 40 ст., а тук се купува за 80 ст. и т.н. При сухото се съкращават много процеси, които са при прясното, за него трябва технология,не може да си направиш сирене в къщи само от сухо мляко. Правил съм директно йогурти, но за сиренето трябват машини и технология.
  • B
    Кажи ми цената на сухото мляко-защо си мислиш че е по евтино.Само да си дрънкаш ли си тука.
  • A
    при толкова много умници в сайта Иванов къде си [:slap:]
  • B
    Кой ти каза така

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

322 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1224 1

Цена на ечемик 2016г.

trinitybg: "цената е около 230-235 лв за тон" - регион В.Търново http://www.fermer.bg/%D1%80%D1%...

7825 14