информация за пръскачка

• G
    Колеги,някой имали пръскачка като тази на снимката.Знам че е полско производство но незнам как работи дали си струва парите 800литра е 12метра крила дебит 130л/мин.Ако някой може да ми помогне ще му бъда благодарен да сподели мнението си.
  • D
    Светльо,хубав сайт.Благодаря
  • G
    tova e saita na firmata www.agros.net
  • B
    edin priqtel si kupi takava turska 600l ot agromaster razgrad ma i v bultreks ima pr1ska4ki
  • Гамен има ли с по-малък резервоар и каква е разликата в цената.Къде е склада.
  • Петкане откъде я взе твоята.От колко време я ползваш,колко метра е и цена.Ако може качи снимка.
  • kolega as imam tyrska praska4ka na alpler 600 litrova i sam mnogo dovolet perfekno raboti
  • G
    2400lv s dds [dalavera]
  • B
    kolega ni6to ne kaza kolko struva taq pr1ska4ka.kolko parisa sega
  • D
    Колега можеш ли да кажеш на каква цена са пръскачките или не си питал все още?
  • B
    tq praska4kata xubava ma mislq 4e i drugata po malkata za koqto iska info 6te mu v1r6i rabota a i razlikata v cenata e golqma
  • B
    moqta nee takava ma na edin kolega e takava i nqma nikak1v problem do sega
  • G
    blagodarq kolegi yspeh v kampaniqta
  • D
    ПРАВ СИ БОРКА,ПОНЕЖЕ САМ Я ПОЛЗАВАЛ И НЯМАТ ПРОБЛЕМИ
  • B
    teq pr1ska4ki sa xubavi imam edin kolega ima takava i nesee oplakval za sega
  • D
    хубави са пръскачките,един мой познат има от този модел.Лесно се обслужват и подържат.Помпата,бъркача в резевоара и дюзите са идеални.Ако си купиш от тези пръскачки,няма да сбъркаш.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

П

Торачка Кун 40.2-хидравлична

Моля за мнения от колеги,т.е предимства и недостатъци,защото ми предстои покупка.Има дилем...

323 0
M

проблем

Спас: Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вд...

741 2
C

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

918 2
L

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

357 0
D

Навесна вентилаторна пръскачка Agromehanica AGP 440 L с кули от двете страни

deo_79: Някой от вас закупил ли е тази пръскачка и здраво ли пръска?Споделете вашите впечатления з...

559 1