Къде изкупуват щрауси? Цена на месо щрауси

• M
    Колеги, къде изкупуват щрауси за месо и на каква цена?
  • T
    Ние изкупуваме щрауси. 3,50 евро на килограм живо тегло минимум 100 кг. Тел. 0888456318
  • M
    MEKOM sa monopolisti.......te si opredelqt cenata i ne e zadovolitelna,vseki se e orientiral po svoemu: koi kak nameri se opravq sam!!! skoro nau4ix 4e 6te se izgrajdat 2 novu klanici za tiq ptici pove4eto produkciq 6te se iznasq..........no koga 6te stane vse o6te e vapros na vreme, tui kato sa pusnati proektite za udobreni i sledovatelno da se otpusnat parite!!!
  • dano ima pazar i dano se na meri nqkoi da gi kupuva a az shte proverq v silistra da vidim [podkup]
  • Много интересна тема .Ама и аз това са питам дали ги изкупуват някаде?Преди 2 3 години Меком Силистра вземаше и ги колеше на ишлеме,беше голям хит щрауси в България.И са направиха големи ферми с големи вложения и дали има пазар само някой от тях може да каже. [dalavera]
  • B
    6to ne pita6 v nqkoq ptice klarnica tam moje date op1tq
  • и аз това се питам каде ги купуват

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

142 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

337 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

911 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1584 2