Отглеждане на брюква

• V
    Здравейте.Отглеждам чрез разсад на повдигната леха жълта ряпа-брюква. За да я предпазя от насекоми и гъсеници я покривам с акрил.Развива се добре,но листата и добиват много големи размери,особено на височина. И повдигат покривалото.. Имам въпрос..Мога ли да изрежа,поне страничните листа,без да попреча на разтежа на брюквата?Знам,че листата са важна част от развитието на ряпата. Има ли начин,без да повредя ряпата..да намаля височината на листата и?? Или не бива да ги пипам-листата..?? Мога ли да Ви помоля да ми отговорите на моя имейл? [email protected] Предварително благодаря ,Анна-Маргарита Николай

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Проблем с доматите

Имам проблем с доматите Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем моля коментирайте

80 0

Технология за отглеждане на зеле сорт Marloo F1

Здравейте колеги, някой може ли да сподели технология за отглеждане на зеле. Сорта е Mar...

13 0

Субсидии...

Здравейте, земеделски производител съм от 2 години ,отглеждам зеленчуци в оранжерии и имам...

64 0

Защо листата на доматите ми се усукаха

Някой може ли да помогне, защо листата на доматите ми се усукаха така

402 0

Идеи за инвестиция в земеделие

Zlatko: Ситуацията каква е? Щом имаш възможност да поливаш, по-добре е да разпределиш риска межд...

175 1