Мярка 6.3

• В
    Приема по мярка 6.3 приключи на 30.09.19 от тогава минаха повече от 2 месеца. Кога ще бъдат обявени резултатите
  • И
    Здравейте аз днес получих писмо от ИСУН за подготовка на документи за сключване на договор
    • Д
      Привет колега! Какви са документите които се изискват? Същите ли са които бяха публикувани преди няколко дни , има ли нещо допълнително?
  • а
    ПУБЛИКУВАН Е СПИСЪКА ПО МЯРКА 6,3 С ОДОБРЕНИТЕ
  • Д
    Колеги,почакайте да наближи датата за избори и ще има раздвижване! Това е тъжната реалност у нас! Дано на тези избори се опомним и събудим от тази наша апатия! Поздрави!
  • О
    В сайта на ДФЗ гледам,че вече има списък на НЕдопуснатите който може да се обжалва до една седмица.Много скоро би следвало да има сериозно развитие.Според мен до месец вече ще има подписани договори.Моля който има някаква каквато и да е информация по развитието на 6.3 да я пише тук,защото от целия нет единствено тук има разменени няколко коментара
    • н
      Аз не намирам списък.Може ли линк
    • О
      Влизате в dfz.bg ,от там горе вдясно на "програма за развитие на селските райони 14-20г"., от там отивате на "Мерки за подпомагане чрез ИСУН" ,от там отивате на ПРОЦЕДУРА NBG06RDNP001-6.007 .Там най-долу е списъка
    • н
      Благодаря.Намерих го-няма ме в този списък.Продалжаваме да се надяваме
  • Б
    Днес или утре в сайта на ДФЗ трябва да излезе списъка с окончателно одобрените.
    • д
      Здравей.Виждам че имаше предварителна информация за списъка . Нещо за покани за договор.Нещо ,каквото и да е.
    • О
      И аз се питам същото.Звенете на 028187272 и задайте същия въпрос да видим какво ще отговорят.Последно казаха,че до края на този месец сме щели да имаме договори.Съветвам всички да звънят и да питат както и да споделят след това тук.
    • а
      Два пъти звъня на посочения номер и никой не вдига. Има да си чакаме....
    • G
      Също опитах да звънна- никой не вдига. Управляват ни уникални отрепки.
    • О
      Вдигат те,вдигат,настоятелно звънете.Една жена с флегматично-високомерен говор вдига.Винаги е тя.телефоните са два единия както написах горе завършващ на 272 а другия завършва на 222. Не спирайте да им звъните и да питате да ви обяснят Детайлно.
    • с
      Току що говорих със служител от ДФЗ на посочения телефон.Бих казал доста вежлива жена.Подробно ми обясни какво се случва.С две думи ,очаква до края на този месец да има подписани договори. Това е.
    • .
      По принцип преди подписване на договор трябва да изптаряр още едни писма, в които ще изискат още 2-3 документа, като банкова сметка и липса на задължения от Общината, но там срокът за предоставяне на документите е един месец. Така че, който Ви е казал, че до края на този месец ще има договори явно е забравил тазi подробност.
    • О
      Точно за това имах предвид като се пита по телефона тази "любезна" госпожа да й се задават детайлни въпроси.
    • Ч
      Ко стана с тия бастуни.... До кога ша са мотаят по тая програма...
  • P
    Няма ли кой да попита къкво се случва с програма 6.3 уж писма щяха да се испращат до края на 2020г днеска сме 18 .01.2021г хората имат проекти да испълняват как ще се случват нещата пълен мрак
  • F
    До края на годината 2020 г трябваше одобрените кандидатите да получат уведомителни писма Какво стана няма нищо
  • К
    Здравейте какво става с 6.3 минаха ми на проверка и оттогава нищо.
    • К
      Колеги има ли други които не са получили някакво запитване през Исун след проверката всички мои познати получиха и вече започвам да се притеснявам.
    • С
      И аз нямам никакво запитване. Най-вече се притеснявам за това, че сроковете, които заложих за изпълнение минаха и трябва да правя корекции. Не зная като е заради забавянето дали няма да се окаже проблем. Моля накой да сподели ако има същият проблем.
  • K
    КАКВИ СА ТЕЗ СПАМОВЕ ВЪВ ФОРУМА, АГРИ УМИШЛЕНО ЛИ ГИ ОСТАВЯТЕ??? ПРЕДИ НЯМАШЕ ТАКИВА НЕЩА !!!
  • Б
    Приемът по 6.3 приключи на 30.09.2019 вече почти година мина кога ще се подписват договори и изплатят средствата по мярката
    • P
      наи рано след нова година,но при условие,че няма избори,иначе другата пролет.нали трябва проекта от пет годишен да стане поне седем,да се надяваш и плащаш.
  • Р
    Кога ще разберем нещо за под мярка 6.3
  • А
    В интервю за Агри.БГ Васил Грудев каза, че в петък (17 януари) ще излезе ранкинга. Това обаче все още не се е случило ... По негови думи ранкингът ще се появи в ИСУН.
  • S
    появи ли се ранкинга? дайте линк
  • Г
    Хах
  • P
    къде ще бъде публикуван ранкинга някой знае ли

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

De minimis 2019

bat_minka: трябва да си регистриран по наредба 26 за да продаваш на физически лица и ако е така МОЖЕ.

952 2

Смяна на собственост

Димитър: Здравей, баща ми беше ЗП и почина преди 2,5г. Като наследници сестра ми и майка ми трябва...

398 1

Без de minimis за пчеларите

p4elara: стачка на жълтите павета

1117 9

Деминимис

123: Ще има ли де минимис за пчели ? Някой знае ли?

863 3

de minimis

952.2: Зависи какво ще напишат в наредбата. Лани искаха да имаме продажба на продукция. Пък и най...

4707 2