Мярка 6.3

• В
    Приема по мярка 6.3 приключи на 30.09.19 от тогава минаха повече от 2 месеца. Кога ще бъдат обявени резултатите
  • К
    Здравейте какво става с 6.3 минаха ми на проверка и оттогава нищо.
    • К
      Колеги има ли други които не са получили някакво запитване през Исун след проверката всички мои познати получиха и вече започвам да се притеснявам.
  • K
    КАКВИ СА ТЕЗ СПАМОВЕ ВЪВ ФОРУМА, АГРИ УМИШЛЕНО ЛИ ГИ ОСТАВЯТЕ??? ПРЕДИ НЯМАШЕ ТАКИВА НЕЩА !!!
  • Б
    Приемът по 6.3 приключи на 30.09.2019 вече почти година мина кога ще се подписват договори и изплатят средствата по мярката
    • P
      наи рано след нова година,но при условие,че няма избори,иначе другата пролет.нали трябва проекта от пет годишен да стане поне седем,да се надяваш и плащаш.
  • Р
    Кога ще разберем нещо за под мярка 6.3
  • А
    В интервю за Агри.БГ Васил Грудев каза, че в петък (17 януари) ще излезе ранкинга. Това обаче все още не се е случило ... По негови думи ранкингът ще се появи в ИСУН.
  • S
    появи ли се ранкинга? дайте линк
  • Г
    Хах
  • P
    къде ще бъде публикуван ранкинга някой знае ли
  • M
    О, този ранкинг го чакаме от охооо... Първо ми казаха Октомври- Ноември ще е, после стана до края на Декември...
  • 1
    На 18 чакаме ранкинг
    • И
      Колега, сега на 18.01.20 ли ще излезе рангинга. Че е събота, не друго

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

De minimis 2019

bat_minka: трябва да си регистриран по наредба 26 за да продаваш на физически лица и ако е така МОЖЕ.

914 2

Смяна на собственост

Димитър: Здравей, баща ми беше ЗП и почина преди 2,5г. Като наследници сестра ми и майка ми трябва...

350 1

Без de minimis за пчеларите

p4elara: стачка на жълтите павета

1094 9

Деминимис

123: Ще има ли де минимис за пчели ? Някой знае ли?

829 3

de minimis

952.2: Зависи какво ще напишат в наредбата. Лани искаха да имаме продажба на продукция. Пък и най...

4686 2