Среща - обмяна на опит

• I
    На 5,6 и 7 юни 2009 г ще се проведе среща -обмяна на опит на фермерите от сайта FERMER.BG. Място на срещата - Вилно селище с.Мийковци в Еленския балкан.Желаещите да присъстват трябва да потвърдят това за да бъдат включени в резервацията. Потвържденията изпращайте до личната поща в сайта на Niki71 или Site Admin (три имена и телефон за връзка). Поканват се всички фермери от FERMER.BG.
  • V
    аааа мен ме няма [:slap:] впишете ме
  • S
    Ето и записаните. Резервацията е направена за къща за гости Турлата, село Мийковци. BaiRostan - 2 души за 6 юни Rikki - 1 човек Niki70 - 2 души goro_N - 2 души Niki71 - 2 души Изхел i H_Hristova - 2 души Perlovec - 4 души Ivo_2 - 1 човек Това е моя списък. Моля, ако някой съм изпуснала да ми пише и да ме извини.
  • N
    Здравейте Админи. Много ми е интересно да разбера как ще ни настаните в Мийковци по стайте, както разбирам от коментарите много ще сме семейните там.
  • P
    До ден два е добре да се обадят желаещите, защото после може и да няма места в съседни къщи. И колкото по-рано знаем кой ще идва, толкова по лесно ще се избере подходящата къща. Потвърждението си за присъствие изпращайте на имейла на Таня, който е написан по-горе.
  • До кога може да се прави ресервация за срещата ?
  • L
    Иконките на колегата много ми допаднаха.
  • [banan-kitara] [banan-kufee] [:talk]
  • S
    Ето го мястото по предложение на един от колегите - Niki: http://www.selo.bg/accomodation_details/bg/346/820/kyshta_za_gosti_turlata.html Цена: 20 лв на човек на вечер. Моля, всеки да ми прати лично съобщение или mail за да потвърди присъствието си/ вчлючително и тези, които са активни в чата/. Следващата седмица в края ще трябва да се направи резервацията.
  • N
    kakvi 6te sa temite
  • N
    [banan-kitara] [banan-kufee] [:dance:]
  • L
    Малко инфо за предполагаеми цени? [:talk]
  • S
    Супер! НОВИТЕ ДАТИ СА 5,6,7 ЮНИ!!Очаквам всеки, който желае да присъства на срещата, да ми изпрати лично съобщение или майл на:[email protected] и бройката хора/може някой да води друг със себе си/, като видим колко хора ще се съберем ще ви предложа няколко места и ще изберем заедно. [:dance:] [:talk]
  • L
  • P
    Поради съвпадане на посочените по-горе дати с изложението в Ст. Загора предлагаме нова дата : 5, 6 и 7 Юни. Нека админката се заеме с организацията , както тя предложи.Да предложи друго място или да остане същото. И ако трябва да се направи резервация, да се потвърди присъствието с някакво капаро от всеки.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Площи в добро земеделско състояние

Някой има ли вече качени парцели. Не знаем как са минали тези проверки. И дали сме изрядн...

66 0

Отглеждане на женшен в България

Ние сме южнокорейска организация, основана през 1990 година в България. Проект „Българска...

207 0

Списък с животновъди

SVB: В сайта на БАБХ - регистри, има списък на животновъдните обекти по населени места (отделно...

142 2

Балопреса

Здравейте колеги имам проблем с балопреса sipma 4010.Ако някой има такава преса моля да п...

30 0

Дезинфекция на транспортни средства

solun1: Вероятно с това с което се и пръскат складовите помещения - Нуреле, Децис и др подобни.

37 1