на каква цена се купува килограм живо тегло агнешко

• I
    на какво се дължи този драстичен спад
  • при нас вчера ги вземаше някакъв грък на 4.20 от 16 до 30кг
  • V
    поздрави на чорбаджията само така трябва да се държи па нека да си внасят откъдето си искат
  • Гр.Сливница,Костинброд,Драгоман-цената не е падала под 8лв.В този район единственно в Драгоман има ферми с повече животни.Козите също са там,но чорбаджията е състоятелен и не позволява на прекупвачи да го изнудват с ниски цени.
  • M
    Незнам за кой раьон на София става въпрос, но за южния цена повече от 5.50 неможеш да намериш, 8 лева ми звучи доста невероятно.
  • P
    За какво сриване говорите, аз лично от 3 г се занимавам с това. Тогава си продадох първите агнета на 3лв и сега цената е същата, просто според мен няма никакво движение при цената на агнетата продаваш декември на 6 лв но търговеца с претенции хем да са сукалчета хем да бъдели угоенички, продаваш април на 3лв и все се дрънка ама те внасяли румънски техните били евтини е техните не ядат ли вярно, че там много стока гледат ама и управниците им май мислят повече за животновъдите Моето мнение е, че няма срив в цената тя просто винаги си е била такава от години работим за без пари а разходите се увеличават гледаме си животните за спорта, само да не ми каже някой, че големите шефове на депата не се наговарят на каква цена да копуват някъде четох, че в BG имало 50-тина депа от които 20-тина с право за износ а нелегалните някой брои ли ги.Добре че всеки си е намерил някой и друг редовен клиент да продаде някое агне по празниците.
  • I
    цените се сринаха ужасно, агнешкото при нас го изкупуват по 3,00-3,10 лв./кг [:slap:]
  • С КОЛКО ЖИВОТНИ СТЕ
  • ами аз лично фалирвам но все още неискам да си го призная
  • по тая логика трябва да фалираме
  • В района на София - живо тегло:агнета-8лв.ярета-7лв.Обаждаха се и прекупвачи,които дават 4лв.даже гадовете искаха и отстъпка за количество.Истината е,че има голямо предлагане.Може би ще се получи естественно редуциране и колеги със стада от 300-400бр.ще фалират.Глуповата ми изглежда идеята при финансова криза да се увеличава броя на животните.
  • ами то никъде не съм чул по-висока цена от 4лв.и аз ги дадох на толкоз.не е добра цената но няма как. [cry]
  • аз ги продадох на 4 лева живо тегло това беше най -високата цена и съм на голяма загуба
  • на мърлява държавна политика [:gun:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

185 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1184 1

Цена на ечемик 2016г.

trinitybg: "цената е около 230-235 лв за тон" - регион В.Търново http://www.fermer.bg/%D1%80%D1%...

7802 14