S

Търся информация и съвети за стартиране на агробизнес

Stanislav5586: Моят съвет е за сега да оставиш земята да я работи друг с едногодишни договори за наем,так...

2318 7
S

ПРСР 2015-2020 - Изчисление на стандартен производствен обем

PrediiSled: За гъбите - минимум 160 квадрата Добре де, аз гледам тая таблица за пореден път, и вс...

4463 7
S

Споделене мнения и препоръки относно закупуване на стопанство

ghost: Има доста информация, която трябва да се знае, за да се отговори на въпроса Ви. По въп...

2064 7
A

Старт на лавандулови насаждения

Canko Stanev : 7 хиляди ? Не мислите ли , че са малко тези пари ? Като се има напредвид трактор , култива...

6253 7
S

Енергийни проекти - слънчеви централи

: Може ли да кажете нещо повече, относно рентабилноста на подобен проект? Аз имам 500 дка....

823 7
D

Въпрос за кандидатстване по мярка 141, ако си кандидатствал по 112

BLOT: здравей, ДОЧКА80 искам да те попитам проекта по мярка 112 сама ли го изготви или използва...

1717 7
D

Ферма за птици - споделете мнения и препоръки

Румяна: Здравейте, бихте ли ме насочили, къде в Пловдивска или Старозагорска област има фирма от...

8916 7
K
3212 6
N

Изготвяне на бизнес план по мярка 112

NikesInvest: А как именно ги изготвяте като все още нищо не е ясно-нито кога ще е приема/ако въобще има...

2258 6
I

Съвет за избор на консултант по евро-програми - регион Стара Загора

petkofermer: И много искам да допълня нещо : В крайна сметка тези земеделци бенифициенти е много важно...

7259 6
T

Земеделски кредити за животновъдството

ferma_kozi: Колеги срока за кандидатстване е от 05.11.2012 до 30.11.2012 Както каза колегата, трябва...

6078 6
T

Какво е нужно за отглеждане на щрауси - ферма, пасища, проекти, субсидии ?

pepi79: Аз много скоро ще започна да отглеждам щрауси просто за удоволствие! Ще започна с две брой...

16563 6
I

Инвестиция за ферма или за модернизиране

badeli1966: Като гледам на снимката младо момче си От мен съвет работи без да се чудиш имаш бъдеще Док...

3124 6
X

Какви са наредбите по мярка Млад фермер?

persei: Moжете да се разведете и да опиташ, струва си! хахахахах :ДДД

3122 6