Енергийни проекти - слънчеви централи

• S
    Търся собственици на подходяща Земя, за осъществяването на съвместни енергийни проекти. Парцелът трябва да бъде в непосредствена близост до 20КWтов електропровод!
  • Може ли да кажете нещо повече, относно рентабилноста на подобен проект? Аз имам 500 дка. на едно място, отделно по-малки парцели от порядака на 20 - 30 дка. в района на Благоевград и Ямбол.
  • S
    Здравейте всички, От 25дка. до 120дка. Колкото е по-голям парцела, толкова по рентабилен е проектът. Моля, пишете ми на complete.solutions@abv.bg , по електронна поща ще ви изпратя запитване и предложение. Г-н Стаматов, сега ще ви се обадя! поздрави, А.Петров
  • M
    Колега ти щеше да ми се обаждаш.Аз съм от Ахелои.
  • S
    kolko dekara sa nujni za tazi cel?imam teren napalno otgovaria6 na vsi4ki iziskvania za tazi rabota
  • az imam takav i e s otli4no slance stoene li kak mu se vika ne znam
  • S
    Не е много умно и възпитано да коментираш човек или фирма, за които нищо не знаеш. Оше по-малко анонимно да го правиш.
  • ЧИИ ПАРИ ПЕРЕШ...???!!! бАЛЪЦИТЕ СА МАЙ НА ПРИВЪРШВАНЕ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта