S

Анализирай това!

stoyannikolov: Здрасти анонимен! Войвода съм и още как! Такива мишки анонимни ще ближат "......" и още...

455 5
P

Национална Асоциация на Младите Фермери в България

pacoka: Колегата е мн прав. Поставих тази тема във форума,понеже подадох документи през миналия ме...

585 5
Z

Съвети за избор на висше училище по земеделие

rosa_canina: Колкото хора на тази Земя, толкова и мнения. Аз визирам специалност - "Агрономия", а докол...

2686 5
M

Осигуряване за земеделски производители - 2015

ninabo: И аз искам да знам дали през 2015 ще имаме право като зп да прекъсваме дейност или вече щ...

10387 5
P

Избори 2013: Кунева предлага безвъзмездно земя за обработване

lubomir_s: Популизъм приятели! За голяма част в земеделието /евросубсиидите/ е вината нейна!Госпожата...

2641 5
W

Въпроси към министърa на земеделието

welko: Колега сигурно ти вече си се примирил с така създаденото положение и си съгласен да продъл...

548 5
Z

Как държавата ограбва пенсионерите земеделски производители

Atanasov_VD: Е няма ама взимат парите на пенсионерите,сакън да не забогатеят [:duel:]

373 4
P

КОСТА ЦОНЕВ

Kir4o_78: bok da go prosti

978 4
K

Орязани ли са финансовите средства на България?

kortenski: http://www.btv.bg/shows/lice-v-lice/videos/video/1780639519-Duel_litse_v_litse.html това...

1779 4
A

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

asen1a: Странно, никой ли не го вълнуват градушките?

2435 4
G

Детайли за 01.02.2013г. национална стачка

galatina: законова рамка за стачка: КОНСТИТУЦИЯ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ Чл. 21. (1) Земята...

1227 4
N

КАКВО СТАНА С ТИЯ БУСЧЕТА С СПЕЦИАЛИСТИ ДЕТО ЩЯХА ДА СТИГНАТ ДО ВСЕКИ ПРОИЗВОДИТЕЛ

AGROBIZNESA: скоро ще тръгнат верваите ми,идват избори и ше падне обикаляне,сапонисване,разясняване-на...

664 4
S

Фермери замеряха с ботуши министърка

: На анонимния ще кажа, че не си наясно изобщо от къде се внася и колко е сухо и качествено,...

912 4
S

200 гръцки трактора готови да блокират Е-79 край Серес

Atanas90: Ето колеги това ви е примера давайте и НИЕ кога да ги чакаме нашите управници???

1161 4