V

Какво да засея на 20 дка земя?

Mitev: здравейте имам 20 декара земя не знам какво да сея моля да ми помогнете на едва 20 години...

1367 1
I

Помогнете със съвети колеги относно прерязан корен на дърво!

velimirdonchev: АКО НЕ СА ОКОЛОВРЪСТ И РАНИТЕ НЕ СА ОБРАБОТЕНИНС ХЕРБИЦИД НЯМА СТРАшНО, НО щОМ Е ПОчНАЛА Д...

1735 2
V

Въпрос относно опасно дърво

vertex1: Благодаря за мнението.

1344 2
Q

Съвет относно избор на оборудване за крави

Radi_45: Приятелю ще си позволя и аз да ти дам един съвет. Дори и за една крава си купи агрегат за...

1898 3
L

Как се отглежда гъба шийтаке?

dimitrinatodorova: Колежке, много е лесно това с гъбите, ама си иска и пари в началото... по-добре за нещо ст...

2692 1
D

Много лошо време..

fendtpower: при нас в Новозагорско дъждовете са по малко за сега е добре

3459 10
A

Направа на механично сито за биотор от чкч

Koky: Използвам такова сито за пресяване на хумуса,върши ми чудесна работа,но след 1,5-2 часа ра...

9677 13
Z

Молба за помощ относно обучение в агросектора

Здравейте, Казвам се Златина Чобанова и съм студент-магистър в Икономически университет...

844 0
D

Голям проблем с пaсище - помагайте колеги съъ съвети и препоръки!

atanash: Вдигаш панаира иначе ще правят каквото си искат

2353 7
T

Жив плет - с какво да оградя нивата?

Mokria: Един приятел развъжда - Манджурски лимон- издържал на -30 градуса и има шипове ,ама растял...

6132 17
K

Къде в София да си направя регистрация като ЗП?

Tea: Търсиш правилния адвокат? Искаш да получиш правна консултация онлайн?Пиши на имейл:holidei...

1523 4
J

Моля за съвет относно земеделска земя под аренда!

Здравейте и от мен...нов съм в Форума и се радвам че съм тук и готов да послушам някой съв...

866 0
S

Проблем с редова сеялка иртем - помагайте, колеги!

pinkosemo90: недей да махаш браздирите и стегни пружините единствения ти проблем е на 3 винт регулирай...

5411 11