C

Неприятели по люцерната - дайте съвет

htz180limited: ko q praqt taq amonieva.qdat li q. Ядат я! И то много.Надуват се като балони.Сложи таре...

3041 4
T

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1737 0
J

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2798 1
I

Питане за подходящо растение

Komandir: засади метла , метлата расте бързо .Това е растение от което ромите правят метли за дворов...

2047 6
Z

Да се обединим всички сектори!!!

zpkalin: Трябва да сме задружни за да имаме резултати, стига партии и разни не работещи организаци...

1606 2
P

Стига с тия глупости за БИО, в България няма такова нещо!

htz180limited: Точно... на баба и дядо и като набара дядо ми от шкафа с препаратите и като пръска и ме е...

2342 5
J

Никога повече лавандулов разсад от с. Миланово

techety: Според мен трябва да купуваш от хора, от които си останал доволен. Лично аз сега започвам...

3142 2
I

Проблем при отваряне на анкетна карта в Windows среда - помогнете!

pk45bg: Привет, И аз имам този проблем. Може ли да дадеш малко повече подробности за версия...

6993 8
D

Непознати кучета ядат зайците ни

maxaffey2: Здрасти, безопасен начин за залавяне не знам, но можеш да им вземеш един спрей за самоо...

2938 5
Z

Срещали ли сте \"колеги\", които се държат, все едно имат ферма във Farmvilee?

venistillive: Колега zonarenova ! Видно е , че от Вашия така формулиран въпрос и интерпретацията му не...

1420 1
L

Подготвяне на почвата за пролетта

Здравейте, от скоро имам място 2 декара и половина. Силно буренясало и необработвано с г...

1143 0
A

Направа на механично сито за биотор от чкч

Koky: Използвам такова сито за пресяване на хумуса,върши ми чудесна работа,но след 1,5-2 часа ра...

9660 13
K

Прекарване на ток и вод

adriana: Не разбрах какво общо имат фермерите с Вашият проблем? А иначе- просто се обаждате на "Ен...

1739 1
A

ЗА и ПРОТИВ - миграцията от град към село

Mokria: Говоря за отдалечени села от голям град. Нашето село е на 50 и няколко от Пловдив, там дец...

23439 49
N

Унищожено е умишлено пшеница с хербицид Раундъп

monkatasum: Който се е поругал с хляба ,хубаво няма да види !!!

2097 2