E

ТъРСЯ ФИРМА ИЛИ СВРЕДЕЛ

Търся фирма или свредел-СВРЕДЕЛ (ЯМКОКОПАТЕЛ) ЗА ПРОБИВАНЕ НА ДУПКИ имам трактор на който...

190 0
N

Отзиви за едноредова картофовадачка

nikiboga: Тракторчето ми е 4х4 ,но не знам дали ще може да дърпа тези полските лентови картофовадачк...

20771 6
C

Как се смазва джойстика на Claas Lexion 440 ?

Здравейте, колеги ако някой знае как се смазва джойстика на Лексон 440 да пише ;)

1429 0
P

Устройство против птици в лозови и овощни насъждения

vania_772: Това с употребяваните СД-та върши страхотна работа.Лично го изпробвах.На 0.5 -0.7 дка лозе...

13435 9
B

мотофреза ГАРДЕНИЯ 7.5 коня - СЪВЕТ за теглене на ремарке

baimanol78: вече си го уясних как ще е най-ефикасен

7819 2
P

Машина за белене на бадеми, лешници и други ядки ?

иво: Ето ви информация как се прави машинката, само че е на английски https://www.youtube.co...

16766 4
P

Маслобойна за слънчоглед и рапица

ivanfena: При студено пресоване принципа на работа е шнек прекарва слънчогледа или рапицата през дюз...

8231 2
A

Колеги трябва ми ето това нещо,което е от стара доилна зала

Здравейте ,трябват ми ето такива ръчки . Работят с вакум и са от стара доилна зала. Който...

1205 0
G

Силажиране на царевица със силажирка

Gpetrov: Колеги никой ли няма мераци, че вече царежицата е млечна

7042 5
L

Каква е тази водна помпа - \\\" Първи Май 3\\\" Трявна?

Здравейте, някой може ли да ми даде информация за тази турбина, какъв мотор й трябва и няк...

2158 0
A

Съвет кой да изчисти 200 декара с мулчер

kaconi: Колеги, може ли някой да ми даде конкретна информация колко е субсидията на декар за почис...

16932 13
N

почистване на трева и храсти

min4o_praznikov: Само шредер ли може да ти свърши работа?

1474 1
E

Датчик за висока температура на комбайн Е516

grigor_kolev_82: На моята 17-ка пресадих датчик от автомобил, този който включва електрическия вентилатор н...

1158 4
B

Къде продават рубачна машина за захарна царевица

интересува ме откъде мога да си закупя мащина за рубене на сладка заревица ,че никъде не н...

1144 0
I

Каква приблезително е стойността за монтиране на челен товарач за тк-80?

iovkito: Ако някой друг колега също се интересува , цените са за каварненска - 8200 без ддс , за вр...

6196 5