Силажиране на царевица със силажирка

• G
    Здравейте колеги, тази година поради ред причини сейтбата на ориз закъсня доста и полетата бяха замърсени, решихме да сеем царевица на около 160 дка. По различни обстоятелства не излезна много редовно и още куп проблеми ще се прави на силаж. В момента има вече кочани, но още не са млечни. Ако някой колега има желание може да се разберем да си го направи и да си го вземе, за цената ще се разберем пишете на лични съобщения. Печалба не търся искам поне малко разход да избия. Ако не имам питане да ми препоръчате силажарка и ако знаете как им вървят цените ще бъде добре. Имам на разположеие силажна яма, която мога да ползвам, но честно казано не ми се занимава с неща, от които не разбирам. От Пловдив съм. \r\n\r\nБлагодаря Ви предварително!
  • G
    Колеги никой ли няма мераци, че вече царежицата е млечна
  • M
    С изключение на въпросната силажирка всичката друга техника е имам. Ако намериш такава или извикаш някой друг, можем поне проба да направим с 1-2 бали и аз съм от пловдивско.
  • G
    Колега варианта, който покаваш е идеален ,но не разполагам нито с трактор с преден навес, нито със силажарка, нито пък с такава преса Този вариант отпада иначе е супер
  • M
    http://www.youtube.com/watch?v=nqQk8peAJSY&feature=related това е по-добър вариант но не разполагам със силажирка
  • B
    dalece si mi mayna

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

61 0

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

32 0

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

162 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

574 0

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Iancho: колега делтапланер не ти трябва най добре е с хеликоптер

1155 3