A

Моля за съвет,каква рулон преса да закупя?

ivanfena: Колеги някои да знае от каде мога да си купя гумена транспортна лента за рулон преса и съе...

4524 7
D

ремонт на сламопреса VLGER АР45

Христо: Търся каталог за велгер 45

3379 6
Z

балировачка ню холанд или клаас

zaprian983: машината е фергюсън 20-8.мислех да я сменям но нямаше желаещи.за сега съм доволен.не е тол...

5274 6
S

Въпрос относно косачка за Владимировец

sokola: колеги, та на въпроса - някой ползвал ли е ботевградска косачка за да сподели мнение.

3349 6
J

Владимирец Т-25 - нужна ли е прищракваща муфа за кардана за прикачване на балопреса?

rosdim: Не всяка балопреса има но е желателно да си сложиш такъв кардан защото ако въртиш с тракто...

4326 6
C

Проблем с бензинова градинска косачка.

Георги Добрев: Здравейте колеги Имам тревокосачка hecht 41s започна да работи на пресекулки и спря. Отво...

18721 5
R

Каква е производителността на балировачка velger за 1 час?

GOOD: Колега ,вземай една форшритка за 3000-3500лв и знай че за три часа прави 1000 балли.Като...

3231 5
R

Полска или турска косачка за трактор Т-25

mer: здравеи аз ползвам турска 8 или 9 г на ден ми е косила минимум 30 дек но и по 50 дек има с...

8430 5
K

Каква сламопреса да взема за ЛТЗ 55

po4kata: най - евтина подръжка и най- лесна за ремонт е киргистана ама балира със специално отнош...

2912 5
J

Косачка BCS

Rado_76: Новия двигател предава движението с ремъци така че движението не е проблем двигателя можеш...

1429 5
K

Ролонна балопреса Клас или Джон диьр

esiner: Здравейте колеги предстои ми да купя рулон преса спрял съм се на марката URSUS бихте ли сп...

799 5
V

Центровка при сенокосачка BCS

Радослав: Колеги трябва ми центровка за двигател акме дизел

4691 5
A

каква балировачка да си взема?

viva7522: колеги някой от вас има ли ролонна преса, мисля да си взимам някаква, че ми омръзна с тия...

8350 5
1

Помогнете да избера косачка за трактор

11112: Благодаря но вече купих по горе показаната.

2088 5
H

Мнение за силажирка КИР 1-5

hhriskov: Благодаря за отговорите.Тогава какъв мулчер ще е подходящ за юмз или болгар.Според мен пов...

1309 5