Моля за съвет,каква рулон преса да закупя?

• A
    Колеги, споделете кои какви рулон преси има.Предимства, недостатъци!!!Искам да сортирам мнение за това каква марка да избера.Благодаря
  • I
    Колеги някои да знае от каде мога да си купя гумена транспортна лента за рулон преса и съединителки за тях???
  • M
    Имам италянска Gallignani и вече 3г. въртя с нея. Балите са 1.20х1.20м. има ножове за нарязване и става за зелено балиране. За мен по-малкия размер на балите е по-подходящ ако ги продаваш.Камион с брезент нареждащ на 2 реда. Ако са за теб- по-големи. Връзва с мрежа, което е малко по-скъпо но вероятнстта да се намокрят балите е по-малка.
  • A
    И доколкото съм чул, и валовете да имат пъпчици, че иначе не ще да върти рулото вътре.Благодаря колега. Моля колеги с john deere да споделят и други разбира се.Welger, имаше и някакви италиански марки и т.н Благодаря на всички
  • I
    Слама не съм мерил .За люцерната наи леката е 300-320кг средно са по 350кг ако е и малко влажна ще мине 400кг.Пресата не е сложна но като копуваш гледаи да няма износено някое зъбно колело по валовете щот наи елементарно колело 35зъба с стъпка 19.5 на веригата почва от 500лева .Ако някои колега работи с Джон Диър 550 да сподели как се представя
  • A
    Колега с този Claas имаш ли представа колко тейи една бала слама, една трева и една люцерна.
  • I
    От значение е и размера на балата .Транспорта камионите са широки 2,40-2,50 и при ширина на балата 1,20м се побират 2бр.Ако диаметара също е 1.20м могат да се обърнат нагоре.От значение е дали е с ремаци или фиксирана камера с ремаци е с еднаква плътнос .
  • F
    CLAAS !!!! Много доволен ще останеш, от четири години имам такава направила е около 3000 бали и не е имало никакъв проблем, работи идеално, балите са много уплътнени и красиви.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

81 0

Каталог за Claas Markant 60

Здравейте, трябва ми каталог на резервните части за сламопреса Клас Маркант 60. Ако някой...

79 0

Специализирани сервизи

Не използвайте така наречения оторизиран сервиз Аделина 1016 ЕООД. На 12.05, около 11 часа...

128 0

Дълги бали от John Deere 342A

иво: колега би трябвало да е от врътката за размера на балите.ако ти са износени зъбчетата и ка...

247 1