Косачка BCS

• J
    Здравейте,колеги искам да попитам някой за двигател за BCS 622.По принцип тарся дизел.
  • R
    Новия двигател предава движението с ремъци така че движението не е проблем двигателя можеш да го захванеш според движението
  • J
    А за стария двигател търся бутало 82мм. с четрите сигмента
  • J
    Тези двигатели в търговската мрежа за 400 лв. не са ли с обратно движение. А тези дизеловите от призма кога сте ги гледали 1400лв. аз ги гледах 1300 евро
  • R
    Здравей колега!Аз имам бензинова и съм много доволен.Един приятел имаше дизелче и се прецака двигателя и си сложи обикновен юисто нов бензинов двигател/от тези които са широко разпространени в търговската мрежа-цената е около 400 лева/. Оригиналните двигатели можеш да намериш в "Призма",но цената е около 1400 лева за дизел.
  • I
    edin aver ima sa6tata i e dizel mnogo e dovolen,za benzinova neiska da si pomisli.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта