Каква е производителността на балировачка velger за 1 час?

• R
  • G
    Колега ,вземай една форшритка за 3000-3500лв и знай че за три часа прави 1000 балли.Като е правилно настроена няма проблеми никакви,10 години я влеча с едно умряло юмз направил съм милион балли.Незнам кой дявол ви бута да се набутвате с НЮ ХОЛААААНД АКО СИ НЯКОЙЙ ХАЙЛАКЧИЯ ЦЯЛ ДЕН ДА НЯМАШ РАБОТА И ДА ЛОПАШ ИЗ НИВИТЕ ТВОЯ ВОЛЯ,тез баларки са НЕ производителни.Другото е както и колегата каза джон диар,но цените са в пъти спрямо форшрита.
  • L
    Даите съвет коя сламопреса да избера клас 50,51 или джони 332 336 или друга марка от която сте доволни ?? благодаря за съвета предварително
  • I
    Velger 62 за 8 часа при голяма маса 2000 бали.Само да има кой да товари.
  • R
    rabotia sneu holand malka bala no pove4e ot 80.100 na 4as na slama i seno ne moje.iskam da vzema po goliama da pravi po 300.400 na 4as jon deer gi pravi no me savetvat za velger no niamam informacia za neia .b lagodaria predvaritelno
  • V
    Колега, производителността на коя и да е балировачка е променлива величина. Тя е в зависимост от терена, наличната маса, влажността на материала, от обхвата на самата машина и т. н..Аз работя с Клаас-Маркант и грубо за час съм правил от 80- 140 бали за час, при минимално натоварване на подбирача/ минимално до средно, никога не карам на гранични скорости/

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

75 0

Каталог за Claas Markant 60

Здравейте, трябва ми каталог на резервните части за сламопреса Клас Маркант 60. Ако някой...

79 0

Специализирани сервизи

Не използвайте така наречения оторизиран сервиз Аделина 1016 ЕООД. На 12.05, около 11 часа...

126 0

Дълги бали от John Deere 342A

иво: колега би трябвало да е от врътката за размера на балите.ако ти са износени зъбчетата и ка...

246 1