Програма CADIS

• K
    Не се ли намира колеги меду вас и некой хакер който да притежава тази програма....макар и срещу неква приемлива сума,благодаря
  • E
    Здравейте колеги! Ако някой разполага с потребителско име и парола за програма Cadis нека да ги сподели, те са само за да се легитимира и да тръгне цялата програма, а не демо версията.
  • K
    Здравейте! Аз също съм земеделски производител и използвам услугите на сайта efarm.bg За хора, които се интересуват само за собственика на земя и да видят имота на картата, това е доста удачен вариант. А информацията актуална ли е, или е към 2006 година?
  • S
    Здравейте! Аз също съм земеделски производител и използвам услугите на сайта efarm.bg За хора, които се интересуват само за собственика на земя и да видят имота на картата, това е доста удачен вариант.
  • Z
    Здравейте, Можете да използвате сайта www.zem.bg и прозореца "Къде се намира земята ВИ?".Ако имате въпроси не се колебаете да се свържите с нас !
  • G
    Здравейте,някои може ли да ми изпрати обл.Бургас.Имам програмата,но при проблем с компютъра ми се изтриха картите на землищата.
  • M
    Аз също се интересувам от актуалните данни за област Монтана . Моля ако някой може да ги даде да пише на email- mminina@abv.bg или на тел.0886628766
  • D
    Да, с номер на имотите и данни за собствениците.
  • R
    още интересуваш ли се от землищата
  • P
    Здравейте Колеги. Някой има ли карти на землищата в обл. Русе и Велико Търново. Готов съм да платя за информацията. Трябват ми с цел да видя очертани определени имоти и евентуално техния номер. Благодаря предварително Темата е доста стара, ако не получите отговор, пробвайте да пуснете нова тема. Успех!
  • D
    Здравейте Колеги. Някой има ли карти на землищата в обл. Русе и Велико Търново. Готов съм да платя за информацията. Трябват ми с цел да видя очертани определени имоти и евентуално техния номер. Благодаря предварително
  • G
    по принцип това е файл съдържащ база от данни - може да го отвориш Ексел ако искаш изпрати ми го да го погледна, ако мога ще помогна
  • L
    Именно в тези файлове се съдържа информацията за собственост на община. Но са много бази данни и не знам как да ги свържа една с друга. Информацията е разпръсната.
  • G
    Колега dbf е само един от файловите описващи така наречения shp формат По принцип един Shp се състои от dbf, prj, qix, shp, shx, fix (не всички от тях са задължителни). За да разгледаш shp може да добавиш тези файлове в един zip файл и да си ги заредиж в efarmbg.com (услугата за заредждане е напълно безплатна) Заредения shp ще се визуализира върху google maps, а ако си заплатиш и годишен абонамет в допълнение ще може да видиш как е позициониран и върху КВС-а на суответното землище. ПОвече информация може да видиш на efarmbg.com или на някой от филмчетата https://www.youtube.com/watch?v=_egR3Z7PF5M http://www.youtube.com/watch?v=UTtG3J-_2Qk http://www.youtube.com/watch?v=jPeD1uevvs4
  • L
    Искам да питам как мога да отворя информация от поземлената комисия в DBF файл.
  • I
    Здравейте! Който има интерес за землище, може да ми пише на email: blassing@abv.bg. Не е нужно да се ползва "кадис"

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта