Колеги някой играе ли Farming Simulator 2011?

• O
    kolegi nqkoy igraeli tazi igra?-farming simulator 2011 mnogo e podhodqsto za fermerite mojete da q namerite v zamunda
  • N
    хора закупих си играта ако някой иска да направим сървър да пише на скайп nihsata или на фейсбук Nikolai Penev мс предварително
  • B
    vlez v zamunda kadetoe igrata i ot dolu ima komentari tam moje nakoi dae pisal ne6to po tvoq vapros.
  • S
    хора, някой знае ли какво се прави с млякото на 2011, само се струпа, акк може да се продаде за пари??? имам 20т. мляко, а на едно место пише "доставени бутилки 0" 10х
  • Не, от настолен. Видеокартата ми е Радеон x1200 ако не се лъжа..
  • От лаптоп ли се опитваш да играеш?
  • ащо не ми тръгва с Уйндолс 7 съм и ми изписва Error: Could not init 3D System. Shader Model 2.0 is required. Please install the latest video drivers. ? Какви драйвери трябва да инсталирам, нали 7цата си ги тегли сама?
  • C
    kupuva6 si sealka ot po golemite i sas bukvata O mislq 4e be6e smenq6 kulturite ;) nqkoi znae li za6to nqkoi modove ne tragvat sas drugio :S nesa savmestimi li ili az ne pravq ne6to :S
  • kak se see carevica
  • eba molqvi kajete kak da gi svalqm tezi modove i kak da gledam kravi te ???
  • B
    ave pi4 to v zamunda ima ama nesa na b1lgarski.ti koq igra si igral 4e netie qsno
  • moga li ot niakade da si izteglia podobna takava igra na balgarski,prevedena. Poneje igrah edna na nemski i imah dosta neznania kakvo triabva6e da pravia vav igrata,moje li niakoi da mi kaje,a pak s tra6tno mnogo me izkefi igrata. 4akam odgovor [banan-kitara]
  • O
    е и може дасе купи крави в тая игра
  • B
    emi ot zamunda siq istegli pi6i Fermings simulator 2011 i 6teti izleze.golqma e krasta taq igra s tiq novite ma6ini
  • L
    от къде мога да ги инсталирам
  • N
    Да зная го и този начин за парите , но не се сетих да напиша него Сава в най-новата версия 2011 има възможност да отглеждаш крави. Лион82 трябва да си инсталираш последна версия на видео драйвърите.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта