Черен списък

• Н
    Здравейте!Все по-често се натъквам на черен списък на лекари,зъболекари,учители,фирми...Та ми хрумна идея и ние да си направим такъв-на некоректните партньори.Активни земеделци сме от 2016г. и за това кратко време имаме няколко срещи с такива.Обидно ми е и много неприятно,когато се подиграват с труда ни.Можем да си спестим неприятностите и да изобличим "тарикатите".Ако правите сделки с тях,моля внимавайте!Аз започвам с моя списък: 1."Контакт" Велико Търново-продадоха ни семе,което има 0% кълняемост и после,когато им върнахме семето(въобще не го сяхме) ни вънаха само част от парите. 2."Серенити Ентърпрайсиз"Варна-сключихме договор за семена нахут за 4.50 лв./кг.,срещу изкупуване на продукциятаза 1.30 лв./кг.Препарати и др. бяха също закупени от тях.Семената бяха мухлясали с едва 60 % кълняемост.Не ни купиха продукцията,наложи се да я продадем за 0.28 лв/кг. 3."ЕНПРОМ"София-взеха ни 7000 лв. за подготока на проект по ОПРСР,който явно не е бил направен както трябва,защото точките ни бяха по-малко от тези, за които казваха,че отговаряме,уж фирма с много,много опит в това.Покриха се,не се обадиха да кажат дори какво се е случило.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изкупуване на Змийска хурка

Здравейте, Можете ли да ме информирате къде има пунктове за изкупуване на билката змийска...

1648 0

Някой би ли могъл да ми каже какво е това растение?

proba: И специално за това се регистрира тука днес? Инфото можеш да намериш във форум за ботаник...

2576 4

Адаптация на Хедер за комбайн Claas Mega 208

stan288: Според мен е трудна задача това което си решил,защото двете комбайни окачването няма нищо...

2541 2

Сглобяване на домашна система за производство на биогорива

proba: http://journeytoforever.org/biodiesel_make.html ======================== Прекрасно напра...

4975 4

Мога ли да сложа турбо на Трактор ЮМЗ?

PlamenPetkov: най-вероятно можеш! http://www.fermer.bg/%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D1%81...

7633 4