A
3735 4
B

ГЕРГЬОВ ДЕН !

dimitarganchev: честит празник на всички колеги животновъди и именици им пожелавам много здраве и щастие...

1150 4
A

Подпомагане на земеделски производители

alex123: Целта ми е да събера някой лев и да си помогна за в бъдеще.Да кандидатствам по програма и...

6457 4
A

Как да открия кой ми обработва и очертава нивите?

provider: Имам питане за въвеждане на данни за проверка.

2469 4
P

За всички от мрежата :)

chalaka: [:talk]

571 4
J

Цена на скрап за желязо и ламарина

Persepol: Колеги, цените на скрапа - било то черен или цветен скрап, ги има в сайт www.scrap-bg.com...

27167 4
M

Хайде всички в \\\\\\\"Село мое\\\\\\\"!

zmej_bg: Идеята ти е супер! Ще се включа при първа възможност и се надявам,че ще има смисъл!

78 4
T

Трифон зарезан!

Marin:

1286 4
N

15 Януари - Празник на биволовъдите

niki_dobrev: Благодаря Рики .Нека бог даде на всички Българи по достойни времена.

836 4
I

курс за трактористи - категория Твк

fortschritte516b: Има Твк-3, но не знам къде се провежда в София.Цената му е около 380 лв.Ако има мераклии...

6007 4
S

Колеги, дайте съвети какво е нужно за отглеждане на лозя за винени сортове?

proba: Нямаше ли някакви квоти за винените сортове? Европата, май си запази тоя бранш за нея...

1876 3
O

Направа на тръбна оранжерия

orhiin: А ако я направя на 2 шета по 6 метра да речем.тръби ми предлагат ф47х2х600 на 19.50 но улу...

9209 3
I

Съвет при отглеждане на зеле - техники, добиви и грижи

dafinkalazarova: Зелето е застъпено като ранна, средно ранна и късна култура. Най-голямо значение за нашата...

43932 3
I

ПОЖЕЛАНИЕ

iliqn_iordanov: Veseli praznici i ot men kolego jelaqvi sledva6tata godina da e o6te po plodorodna

998 3
D

Има ли пазар за домашни яйца в регион Своге?

Кирил: С отглеждане на 200 носачки дали е рентабилно да се регистрираш като ЗП? Къде мога да про...

3004 3