Има ли пазар за домашни яйца в регион Своге?

• D
    колеги как и каде мога да си продавам яицата сега ги пласирам по домовете но ми остават и не е рентабилно да се разкарвам толкова
  • К
    С отглеждане на 200 носачки дали е рентабилно да се регистрираш като ЗП? Къде мога да продавам яйцата без да съм регистриран ЗП и трябва ли да съм регистриран като такъв за да мина комисията на БАБХ? Благодаря :)
  • D
    така права сега но искам накуп да ги давам околу 700-800 на ден
  • G
    по принцип трябва разрешително ама не мога да се сетя от къде беше точно. Могат да се продават на всеки пазар но за разрешителното трябва да си регистриран като производител и т.н. иначе от БАБХ правят проблеми. Зимата не е проблем принципно защото при нас си излизат с по 40-50 яйца хорицата и си ги продават набързичко и си заминават. Пробвай на пазара пък ако дойдат от БАБХ първия път ще пишат само протокол без глоба тъй, че докато дойде да те провери някой може да мине доста време освен ако някой "доброжелател" не се погрижи това да стане по скоро......

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

144 0

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

2934 4

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1650 0

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2670 1

Питане за подходящо растение

proba: Джанка от костилки! Виж някъде във форума обсъждахме Жив плет

1962 6