E

Съвет относно закупуване на земя

Tea: Търсиш правилния адвокат? Искаш да получиш правна консултация онлайн?Пиши на имейл:holidei...

3501 9
Z

Яретата ми умират, колеги, моля ви, помагайте!

doc: Да, ваксинирам ги редовно, но тук не виждам признаци на ентеротоксемия./////и аз мисля...

2904 4
M

Тороразпръскващо ремарке руско 1 ПТУ-4 - помогнете!

Паун Неделчев: Трябвами зъбно колело

3598 6
S

Ремонт на трактор ЮМЗ Д-65М - помогнете колеги!

baraban4oskt: отиваш в някой сервис и си купуваш обработено масло аз го сипвам на хидравликата скороснат...

14363 9
A

Въпрос относно превоз на малки телета

elena64: kolega Lesev vie dobre zadavate vaprosa za teletata i kolegite vi otgovariat iasno i to4no...

1754 5
W

Избор на Моторен Трион - дайте предложения и съвети, колеги!

biser: И аз си взех на рурис, само че RURIS 192 . 2 коня с 35 см шина. Много съм доволен от машин...

21698 7
K

Моля колегите за съвет относно избор на култура

kalifer: района е полупланински с надморска височина от 400 до 650 метра става въпрос за калофер п...

1507 6
N

Плюсове и минуси на легалното водовземане - споделете мнения колеги!

lubomir_s: Давай по установения ред, че със санкциите от Басейнова дирекция свят ще ти се завие!

1013 2
S

Заразни болести при овцете - моля за съвет относно заразна ектима!

shumi: прав си трябва много упоритост мазане с йодасепт, пръскане с кафсптей и калиев перманганат...

6692 3
S

Проверка на имот - неправомерно обработване на чужди земи - помогнете колеги!

erdoan: Можели и аз да питам нещичко комшиите имат наслествени земи към 5 дк и ги дават на един бе...

63497 58
D

Има ли пазар за домашни яйца в регион Своге?

Кирил: С отглеждане на 200 носачки дали е рентабилно да се регистрираш като ЗП? Къде мога да про...

3004 3
S

Какъв медикамент се използва за разгонване на зайци?

Zizivachko: Здравейте Може ли някои да ми каже какво да направя имам заикиня лъвска глава и е на почт...

40663 28
B

Съществува ли еднократна субсидия за инвалиди по програма? Как да кандидатствам?

Еко: Дом сьс 15служителя с увреждания *100лв на ден ето го

14881 9
N

Практически съвет за монтиране на турбокомпресор на трактор ЮМЗ

iani: zatova zamenih gorivoto s drygo i imam goliam efekt

15589 15
G

Да си плащаме ли данъците, ДА или НЕ?

Колеги повдигам темата, защото много от нас като чуят данъци настръхмат. Много от нас плащ...

920 0