P

Лечение на кокошка

lupo_93: В тенджерата!

1786 2
F

Отгледаждане на юрдечки и кокошки заедно

yuliq: да може заедно да ги отгледаш аз например гледам йордечки кокошки патки и пуйки заедно рас...

23354 1
V

Хормонални препарати при гъски

Ivanov_i_brat_my: Едва ли е възможно, при птиците нещата са по-различни. Имам някакъв спомен, че с дадени ме...

890 1
A
62324 22
R

Отглеждане на патици ( патки ) за гушене

plamen: zdraveite kolegi prodavam gu6arski ma6ini za pove4e informaciq i cena 0893445404

19514 8
I

Ще изядат ли пуйките овцете?

: Според хибрида женските ще са около 9 кг., т.нар. американски, а всъщност английски, или 1...

8517 2
B

Отглеждане на кокошки

kakoqn: Колко е голям двора? Ако е около 2дка смятам че ще можеш но да се издаржаш от това ще е тр...

3585 2
D

Коя порода кокошки е с добра носливост

nobreak: И за кафяв ломан съм чувал много добри отзиви, само не знам до колко е претенциозен с хран...

40963 8
R

Споделете какви са изискванията относно кокошки носачки

adriana: Че за какво няма изисквания?

1890 1
I

Какво да предприема ако кокошките носачки кълват яйцата си?

velimirdonchev: Предвид сезона препоръчвам кисело зеле! А иначе се правят гнезда с наклонено дъно отко...

1626 2
F

Какви възможни проблеми може да възникнат ако настаня кокошки покрай зайци?

denyo: Споделям личен опит. Имаме една клетка със зайци под сушинката където са кокошките. Просто...

4396 2
M

Помогнете да намеря гъсоци за сформиране на малко стадо

velimirdonchev: От институтите никой не се занимава с патки. Остават любители които ще те хвърлят п...

1461 1
D

Неизвестна болест по пилетата

petttto: Само болести по тия пилета

1730 2
K

Колеги, субсидиите на глава животно облагат ли се с данък?

Lulu: За физически лица, които са регистрирани земеделски производители и тютюнопроизводители, н...

4238 8
Z

С какво се хранят патиците?

joker70: ...а сега сериозно,от свободно отглеждане край водоем по добро няма.поне така е в наше сел...

3326 2