Отглеждане на патици ( патки ) за гушене

• R
    Колеги,някои занимавал ли се е с отглеждане на патици до 60ден след което се подлагат на гушене.
  • P
    zdraveite kolegi prodavam gu6arski ma6ini za pove4e informaciq i cena 0893445404
  • Не свършват сестро, не свършват. Нали знаеш за брашняния чувал, колкото и да го тупаш, все пуска. Ако свършваха щях да бачкам като изоглавен и вече да съм си легнал за да стана в три, че хайванчетата ще ме чакат. А мюлърите се вкарваха по онова време от Франция, директно кацаха на летище София, тридневни. И тука имаше от турските, внесоха се и малко пекински и каки, имаше и от другите, но не можеше да се постигне добра оплодяемост и излизаха скъпо, та директно от Франция, дву и три линейни хибриди. Имаше и някаква английска фирма, но неща не се разбраха, че беше Тачър на власт, а от Франция тук дойде на техните комунисти, забравих му името, пордон Жорж Марше, водиха го в Несебър, та бяхме в Капитанска среща, там се заговори за пръв път за вноса. Търкахме здраво в брадата. Абе живот си беше при Тошо Велики!
  • И от много гушене ли дремеш сега тука при фермерите.Свършиха ли ти крадените парички от предишния режим.
  • C
    и къде са в гъзъ ли си ги навря айде марш че опротивя нацяло г-н Скруч
  • Изпуснал е момента, все едно да питаш къде можеш да патентоваш колелото. Да не говорим, че вече и пазарът във Франция не е сигурен, че угоен/гушен/ дроб се произвежда вече и в Китай и Ю. Америка, а някой страни в Европа даже не се мъчат да гушат патиците и гъските, а продават дроба "неугоен", защото пазарите дадоха фира. Казвам това защото тук сте все разбирачи, ама вървите по пътища, дето ги тъпкахме преди десетилетия. С тази разлика, че тогава се бяхме зарили с пари, а сега не вадите и за хляба.
  • Ииииииии Иванов как да пита момчето преди 25 г. като в момента е на 24 г.Ама много си бил прост .
  • Тези неща се питаха преди 25 години.
  • Мюларите се отглеждат в Ст.Загорско,Хасковско и Ямболско в южна България.Всичко е кана лизирано-от люпилнята в Хасково или внос от Унгария до клането в Първомай или с.Окоп-Ямболско и осигурен износ за Франция.Обслужвам две ферми,които са със затворен цикъл и от миналата година намалиха производството с 30%,така че ако искаш тепърва да започнеш ще ти е много трудно.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

79 0

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

52 0

Инвестиция в птицеферма

Екатерина: Не е от най-добрите инвестиции;)

235 1

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

335 0

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

вячеслав: 1м2 на една гъска от 4 месяца за родителите . а за малките . до 4 месяца може 0...

378 2