D

Зайци в Югозападна България

asenvarbanov: Браво на вас! Сигурно чакаш и отговор?

1545 1
D

Зайци в Югозападна България

Здравеите Имам мерак да се занимавам със одглеждане на заици но както сами се досещате в н...

130 0
D

Зайци в Югозападна България

Зайци в Югозападна България

94 0
V

Проблем със заек

rosicakostova85: zdraveite nova sum vuv foryma.imam mujkizaek belgiiski velikan na 11 meseca.otna4alo rabot...

3268 5
A

Събрание на НАСЗ

На 12.10.2012г в Земеделски институт Стара Загора ще се проведе отчетно-изборно събрание н...

2466 0
Z

Изкупуване на заешко месо

Ангел: Къде е тоя пазар

34471 24
A

Проблем с ноктите на заек

Здравейте. От две тодини имаме три заици и един мъжки заек. Обаче забелязах, че ноктите на...

2410 0
Z

Кога женските зайци са готови за заплождане?

petityyy_94: Здравейте, може ли някой да ми каже кога се разгонват за първи път зайците

33759 14
Z

Как да храним с гранули зайците си?

Димитър Асенов: Здравейте искам да попитам как да разбера заека ми на каква възраст е и другото е че не ис...

17729 9
Z
55864 22
I

Кога могат да се заплождат зайчета - порода Великани

Zemedelo_jitnovad_na_Veka: sled navar6vane na 5 - ili 6 meseca zavisi kolko dobre gi hrani6 no tamnqkade ot 5-6 mesec...

1900 1
N

Проблем със зайка

nikolov_: Преди малко отидох и беше умряла.SB3 давах преди около месец профилактично. Храня ги със...

2306 2
Z

Как и с какво да храня зайците

Mokria: Като че ли най обичат клони от черница.Моите това лято почти само на тях изкараха ,даже им...

3013 3
Z

Зайци - изграждане на зайчарник

Georgi: хубави са....

10444 6
M

Въпроси към зайцевъдите

sveti_eva: Разбира се ...дори да са брат и сестра ..При тях не важи роднинската връзка..но не е желат...

11657 19