T

Семена на корнишони и проблеми с мравките

velimirdonchev: притъпчи добре, имай предвид, че има сортове мравки които пасат пониците.

1636 1
K

Отлеждане на корнишони с мулч

kal: Благодаря за информацията.от къде може да закупя найлонов мулч с ширина 1м на добра цена м...

6299 6
H

Въпроси относно отглеждане корнишони на открито?

kolaio: Аз съм доволен от сорта Левина. Плодовете издържат на хладно повече от седмица, нямат мног...

7247 5
T

Каква потребност от вода имат корнишоните?

Ramunasz: Здравей, За съжаление не съм правил подобна сметка, но мойте 2.6 декара с капкообразов...

1937 2
M

Семена за корнишони

Prekos1Ltd: Сортовете, които бих ти препоръчала са Картейо, Дерия и Екселсиор. Ако искаш повече инфо с...

2358 3
N

Какво е Нужно за да Продавам Производството си ?

Dragon: През зимата ли?По-топли дрехи!

1799 1
O

Обикновена мана на корнишоните

orhiin: Колега за снимките нямах никакво време а и компа ми се беше развалил.А установих че не е м...

1588 5
S

За колко време ще поникнат корнишони, ако ги засадя сега?

baraban4oskt: Ехх ама само да може да променят изискванията ,така ,че трябва да докажеш продукция.Иначе...

4277 8
O

Обеззаразяване на оранжерия със сяра

orhiin: Вчера запалих сяра в едната оранжерия и тая вечер почнахме да изчистваме корените от домат...

19098 7
B

Продавам краставици Дефенс - присадка

Здравейте колеги Имам излишни 200 до 250 коренчета краставици Дефенс.Дребосъчетата са на...

301 0
Z

Цена на краставици

Някой може ли да ми каже каква цена горе долу се изкупуват ... ? Има няколко магазинчета н...

1322 0
D

Браздите хванаха кора

dsilvestrov: Благодаря за отговора. Полях ги с лейката всичките и взеха да се показват. Имам навсякъде...

1672 3
I

Изкупуване на корнишони

Колеги, можете ли да кажете как вървят цените на корнишоните тази година и къде ги изкупув...

3326 0
G

кой сорт домати и краставици да избера

emil: Пробваи с холандските семената са скъпи но има разлика ще се увериш сам успех

7552 4