O

Обикновена мана на корнишоните

orhiin: Колега за снимките нямах никакво време а и компа ми се беше развалил.А установих че не е м...

1588 5
Z

Съвет за семена за краставици

velimirdonchev: всички семена са добри ама са скъпиииии, салвото беше 50 стотинки,но има уж устоичивост на...

4645 4
Z

Колко дка земя е необходима за изхранването на двучленно семейство?

Спец: трябва ти кур и путка един декар прайш 10 чавета инвалиди и взимаш 10 бона на месец за сак...

2129 4
T

С какво да засея 10 декара поливни?

kchausheva: ако не ти се работи много - сладка царевица, ако си готов изцяло да се постетиш на земедел...

2231 4
G

кой сорт домати и краставици да избера

emil: Пробваи с холандските семената са скъпи но има разлика ще се увериш сам успех

7552 4
J

Капково напояване със сонда и генератор

vladimirvelichkov: Първо се избира помпа,съобразена с дебита на сондажа,а после генератор.Правил съм ги тези...

3268 4
R

Съвет за направа на тръбна оранжерия

Rostislav: Ще го имам предвид това. Мерси

10380 4
T

Имате ли опит с корнишони на Саката, сорт Силвър - споделете мнения

teodor95: А нещо променил ли си в технологията или от само себе си се оправиха? Защото нашите така и...

3074 3
F

Моля дайте ми съвет за какъв сорт салатни краставици да закупя

Prekos1Ltd: Наистина това е много добър сорт от групата на късоплодните краставици и цената е добра. А...

2300 3
D

Браздите хванаха кора

dsilvestrov: Благодаря за отговора. Полях ги с лейката всичките и взеха да се показват. Имам навсякъде...

1672 3
M

Семена за корнишони

Prekos1Ltd: Сортовете, които бих ти препоръчала са Картейо, Дерия и Екселсиор. Ако искаш повече инфо с...

2358 3
F

Отглеждане на корнишони

teodor95: Отиваш в горското. Питаш къде има акациева гора за разреждане или не знам как се казва. Пл...

2380 2
F

колеги, помогнете

Ramunasz: Здравей, аз имам впечатление за Екселсиора. Миналата година гледах 3 декара без колове и...

3408 2
P

Семе за корнишони ?

p0pabg: Мерси но май съм се насочил към Алианз Ф1

1940 2