Съвет за семена за краставици

• Z
    Гледал съм краставици сорт Salvo-Defens . Можете ли да ми препоръчате някакъв друг сорт, който да е ефективен?
  • V
    всички семена са добри ама са скъпиииии, салвото беше 50 стотинки,но има уж устоичивост на брашнеста и краставична мозайка- аз обаче съм виждал бони растения салво от мозайка така че..... салвото е летен сорт. алкор на синджента е по евтин и е в същата гам преди години пробвах един на уестърн сиидс -градински са но се развиват добре и в оранжерията така че можете да го пробвате семената са по около 10 стотинки на всичкото отгоре е и с повишена устоичивост на кубинска мана
  • V
    добри са семената на синджента!
  • Kолега за какви краставици става вапрос ас тая година ще сявам карнашони кажи нешо за тоя сорт даи малко савет
  • J
    попитай енза-заден зависи какви краставици тършиш

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Дайте съвет за краставиците

фермерчето: фузарийното увяхване е характерно при сухи почви и висока температура. трябва добре да поч...

260 1

Колко дка земя е необходима за изхранването на двучленно семейство?

анонимен: Ако е със зърнени култури, поне 1000. Ако е с някакви плодове и зеленчуци - работа от сутр...

1178 4

Изкупуване на корнишони в Старозагорска и Новозагорска област?

Здравейте,къде се изкупуват корнишони на едро в някоя от двете области?Нека който има инфо...

1508 0

Краставици сорт Пролог

Някой може ли да ми каже нещо за тях или от кой източник да черпя информация ? Искам да р...

10374 0

Няма ли да има, второ плащане по мярка 112. за периода 2007-2013г.

Stoil: Подал съм заявката за второ плащане на 4.11.15г. И чакам.

2561 11