Питам за сорта домати Панекра?

• S
    Здравейте!Искам да ви попитам за сорта домати Панекра.Чух,че е хибрит,и ако някой знае подходящ ли е за консервиране и като цяла ако знаете нещо за сорта,моля да го споделите!
  • Т
    Сорта Панекра подходящ ли е за отглеждане на открито и дава ли добри резултати
  • I
    Здравейте,искам да попитам,панекра става ли дасе засади за късно производство в оранжерия?
  • J
    сял съм 1000бр за проба на открито и сега точно кръстосва листата. След 10 дена ще го пикирам. За сега изглежда много жизнен и се справя добре със засушаване но при другата ми проба с повишаване на влагата показа признаци на кореново заболяване но това е нормално. Ще видим какво ще покаже на открито. Планирал съм го за засяване на открито след 20 Април. Иначе на хидропоника миналата година даде страхотни резултати. Това ме и мотивира да го пробвам тази година. А и вече има Добри инсектециди за тута и надявам се успея да му дам всичко необходимо за да покаже най доброто от заложбите му.
  • E
    Искам да попитам сорта-Панекра ставали за отглеждане от вън ,а не в оранжерий?
  • S
    Друго не мога да ти кажа.
  • S
    благодаря,нещо друго знаеш ли
  • S
    Това е най новият хибрид домат на фирма Синджента.Ранен и много едър хибрид.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Съхнене на листата на домати в саксия

Здравейте, нуждая се от съвет. Имам десетина големи саксии с по 2-3 корена розови домати....

187 0

Безколови домати добив?

Здравейте! Интересувам се средно колко броя домати може да даде един корен за сезон Юли-С...

632 0

ПОМОЩ !

Здравейте, искам да помоля да пишат хора, само които са се сблъсквали с този проблем, а те...

401 0

Не изплатено отбвързано подпомагане за оранжерийна продукция.

Дали има и други, на които не са им изплатени 100% от парите за оранжерии?

225 0

Препоръчайте Моля сорт краставици и домати

Velko: пробвай със сорт Сандра при краставиците

860 2