Z

консервни домати - колко време е нужно да поникнат семките?

moneva_n: ... Кога си ги посял, овлажнявал ли си мястото, като не излизат - разрови едно-две гнез...

2956 5
D

Моля за помощ по 112

Моля ако някой може да помогне!Имам затруднение с намирането на информация за "Цени на про...

61 0
R

Как да оформя лехи за домати?

Здравейте! Предстои ми засаждане на безколови домати на открито, поливането ще бъде по бра...

8134 0
G

Сортове външни безколови домати

kamenov89: присъединявам се към мнението на Fero да не използваш родни семена, пробвай също и с Уизар...

47953 9
A

Информация за сорт INBAR

Bogdan33: Към края на другата седмица чакам да се обадят свързах се с тях и съм си заявил.

6429 7
M

Какво означава Индетерминантни домати ?

kchausheva: детерминатните сортове преустановяват растежа на централното стъбло при определена (според...

30154 2
K

Има ли пазар за безколови домати?

Колеги,може ли някой да ме ориентира за пазара на безколови домати?Знам че въпросът ми е м...

3769 0
V

Спешно!Гният ми зелените домати

pative: листата се чистят за да може растението да храни плода а не тях първо се чистят до първата...

17869 12
I

Бактерийно увяхване при доматите

velimirdonchev: в интерес на истината всички медни препарати трябва да предпазват,но това явно някой го е...

11549 9
S

помогнете сортове домати

lessolaminat: Миналата година садих любителски "Рио Гранде"-консерва.Останах много доволен-едри,ниско во...

1852 1
Z

конкурс най-голям домат

Това е конкурс, за който прочетох във в-к 24 часа бр.227 от 20.08.2009 г.и реших да информ...

1244 0