Препоръчайте сортове домати за отглеждане на конструкция

• A
    Колеги, нека тези от вас, които имат повече опит, да препоръчат сортове индетерминантни домати, от които са останали доволни. Ако може дайте и малко инфо за сорта, който ще препоръчате: едрина, вкусови качества, добив.....rn
  • S
    използване на течен червей за увеличаване на добива на вашите растения. течен червей тор
  • М
    Здравей колега.Аз отглеждам и в оранжерия и на открито сорт розова магия.Много добри вкусови качества .За издръжливост ,просто си изисква да го гледаш добре ,говоря да се пръска на време ,след дъждове задължително за откритото и добро наторяване.Имам и разсад ,който ми е в повече и ако някой търси мога да предложа .Имам остатък около 7-8000 корена .Добре изгледан наторяван още от най ранното му помилване .Ако има интерес тел:0894318287 Димитър Жилков от Говедаре Пазарджишко.
  • Пинк Рока го сях в оранжерия - дава домати ама е с кочан при мен не го искаха иначе става но има и по хубави
  • Л
    Джагараджугара
  • Б
    Мин година заложих па Пинк Рок ! Годината беше отвратителна за производството на открито, но този домат ме спаси от това да се вътря като повечето колеги. Това е може би най-скъпия сорт домати, но са наистина чудо. Веднъж стъпиш ли с тях на пазара, само теб търсят. Като започнах брате аз им се молих да пробват, после те ме молиха за домат... казвам го с добри чувства и ви желая успех, но това е кървав труд
  • S
    Афен е оранжериен домат.За открито си вземи Розова магия, нотрябва да знаеш, че няма устойчивост на бронзовост, а това може да доведе до загуба на цялата продукция.
  • M
    afen Семена за Домати Афен F1 ( Afen F1 ) от секция Clause Eдроплоден розов домат с тегло на плодовете 250-350 гр. Най ранен и най-вкусен домат на пазара. Компактно растение с висок добивен потенциал. Равномерно оцветяване на плодовете, средно издръжлив на съхранение. Устойчивости : · Вертицилийноувяхване (Vd) · Фузарийноувяхване (Fol) · Жълтолистнозавиване (TYLCV) · Нематода (Ma\Mi\Mj)
  • Z
    Аз съм много доволен от Розов Блян, НО ако се гледа в оранжерия. На открито се скапва лесно и не го препоръчвам. От към вкусови качества е страхотен но не е най-удачния за комерсиални цели. almond, явно не си фен на българската селекция, но след като избереш западен сорт, защо не сложиш и малко бройки "Български Трапезен F1" за да видиш как седи спрямо основния ти сорт? Между другото напоследък розовия домат набира все по-голяма популярност така че може и на там да се насочиш
  • S
    Ръгби е дребен розов домат
  • Т
    Искам да попитам дали доматът сорт ръгби дава добър бобив на открито
  • T
    има един сорт маутинг спрингс на синджента мн са добри стават около 300 грама по 15-20 на страк и стават еднакви по големина семената са по 1000 в пакетче и струват 50 лв. скапи но хубави имат идеален вкус и тарговски вид няма да съжаляваш пробвай ги
  • M
    Розовата магия е малко по добре от розовия блян,но при мен стана много безформена и двата сорта няма да ги повторя.Аз сея около 1500 корена и си ги продавам сам имам редовни клиенти, досега от многото сортове които съм пробвал сея фантазия и розов гигант тази година също,даже разсада ми поникна.Естествено всяка година сея и някой нов сорт тази година взех сайка и бифмастер,ако някои има впечатления от тях да сподели.
  • R
    берберана,панекра,грандо,матиас,исмини,буран,беладона са все професионални сортове устойчиви на много болести.който иска хубави домати,препоръчвам му ги.
  • A

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Хербицид за домати

Здравейте, колеги. Дайте идея за хербицид за безколов домат. Домата е 2-4 лист.

74 0

Болести

Здравейте бихте ли могли да ми кажете каква точно е болестта по доматите

149 0

мнение за сорт розов домат РОЗАМАКС

Гледал ли е някой този сорт?

513 0

кафяви петна по листата на доматите

Здравейте, тази година решихме да си отглеждаме зеленчуци за лична употреба и сами.Засади...

1293 0

nurele d

digital88: някой агроном да изкаже мнение по въпроса

2531 3