D

Съвет за череша бигаро бюрла

deni_raycheva: Здравей колега,ако трябва да ти дам съвет заложи на ВАН това е сорта за който мога да каж...

4120 1
B

Череши сорт ВАН - не поникват листа и не се развиват цветчета

ivajlo82: Колега, провери около дънерите дали има тунели от слепо куче. С една права лопата /лизгар-...

6508 1
G

Резници от вишна

nejdet_sefket: az съм пробвал не става аматьор съм може би и от туй да е пробвай на неблогородени череши...

1449 1
T

Кафяви петна и увяхнали череши - какъв е проблемът, колеги?

rosa_canina: Най- вероятно ранно кафяво гниене

2539 1
P

Здравейте колеги искам да посадя 300 дръвчета череши на подложка Гизела 6,моля за съвет!

Konstantin2: Колега,аз на твое място не бих рискувал.Може да се получи асификация на корените,ос...

2746 1
C

БOЛЕСТ ПО МЛАДИ ЧЕРЕШОВИ ДЪРВЕТА !!!

kris200: Зимните пръскания с медни препарати правиш ли ги? Това е засега единственото решение за ог...

800 1

Неизвестно заболяване

Здравейте, какво е това заболяване по черешата. Появява се всяка година. Фиданката е добре...

219 0

черешите в цяла България

Правителството уж щеше да помага на българските производители а сега затвори пазарите , ед...

453 0
I

Ножица за рязане на високи клони - съвет

Заравейте, колеги. Имам нужда от ножица за високи клони и се колебая между два продукта. Е...

4289 0
G

Производство на череши - нуждая се от информация

Здравейте,rnrnМисля да засадя около 50 декара с череши, но засега съм все още на етап иде...

128 0
J

Съвети за обработката на черешовата градина за плевели

Имам 3 декара с череши и се чудя дали ако не обработвам мястото за плевели , а само го кос...

89 0
J

Съвети за обработката на черешовата градина за плевели

имам 3 дек.череши на 3 год..Та въпросът ми е ако не обработвам мястото за плевели а само...

1180 0
M

Не мога да намеря череши сорт Косара - помогнете!

Искам да питам, някои знае ли откъде може да се купят дръвчета от този сорт,че все не нами...

3720 0

Документ доказващ че овощна градина е в плододаване

Колеги отново сме пред невероятна ситуация . Изисква се документ от агроном че градината е...

1160 0
M

Подготовка на почвата за овощна градина

Здравейте, в района на София област искам да засадя овошна градина, само че все още не съм...

870 0