D

Съвети за резитбата на череши

dimitar21: благодаря за информацията колеги

7704 3
I

Впечатления за разсадник Атанас Узунов

drakee: И аз съм чувал, че е добър материала там .... а някакви други разсадници в страната хубави...

5769 3
G

Буболечки по цветовете на вишните

g_n_l: Той и Янмара верно е бръмбърче, ама от полезните инъче това май се оказа мъхнат бръмбър:...

2820 3
J

СЪВЕТ ЗА СЪЗДАВАНЕ НА 50дк ЧЕРЕШИ

pepi_s: Консултирай се с Института в Пловдив

2039 2
N

Кюстендил, механизирана обработка на почвата, оран

chavdarcheto: къде е тая овощна градина където трябва да се оре

1265 2
B

Как да започна отглеждане на овошки?

Viskyar: Казваш "за да направиш бизнес, който да има перспектива за години напред трябва да вложиш...

15058 2
P

Дайте информация за националната програма за контрол на вредителите в трайните насаждения през зимния период

tarpanova: Здравейте колеги за пролетта има заложен бюджет по 20 лв на декар за 2 пръскания вижте про...

2162 2
A

За подложките при овошките

atanasgornakov: v kustendil ili v petri4, za6toto tozi v petri4 sam go nameril i sam vliazal v kontakt...

1856 2
K

Питане за 8 декара овошки

Kerim: MERSI KOLEGA.MAI se zanimava6 s ovste kokto gledam toku 6to i az vzeh 26 broiki kolko trqb...

1352 2
M

Засаждане на черешови дръвчета на 2 декара земя

Mitev: Здравейте! Моля за помощ и съвет! Искаме да си засадим черешови дръвчета в градина - 2 дек...

3385 2
K

Каква е продажната цена черешова градина от 25 дк.

kokointrakom: Благодаря само трябва да нямяря купувача тел. 0898635057

3410 2

Мнения за трактор Владимировец т25

Т25: Лично аз, от моя екземпляр съм доволен. С пръскането няма проблем. Е, кабината (за предпоч...

1206 1
Y

Създаване на овощна градина от А и Б

a_nikolova: Здравей, доколкото знам вече няма програми за създаване на трайни насъждения.

1235 1
C

zemedelska zemq

landowner: Може да се промени начина на трайно ползване ( НТП) от земеделска земя в трайни насаждени...

1178 1
C

Споделете техники при отглеждане на череши в оранжерия

didoiluba: Колега. Твоята нужна информация е в Сливен. Човекът се казва Димчо Димитров. Били сме съуч...

4606 1