L

Встъпване в плододаване на ябълки?

nikolovnn: Здравей. Извинявам се за закъснението, но имах работа по градината и не съм влизал във фор...

4895 3
S

Изкупуване на ябълки

Светослав: Добър вечер каде изкупуват ябълки в югозападна България. Благодаря предварително!

12988 5
K

Търся пазар за попска круша реколта 2013

terzis: Явно не е станала крушата май!!!!

2084 2
N

Кой какви градини има, сортове, възраст?

Angel77: По какав начин се справяте с огнения пригор.Има ли някакви препарати(като изключим Регалис...

2045 2
S

Дискусия за отглеждането на ябълки

милка: Колеги не мога да се справя вече 3 година с ябълковия плодов червеи,50 процента загуба,пръ...

9822 16
R

Въпрос относно сорт круши

Колеги тази година едно дърво ми даде плод за първа година, но не знам кой точно сорт е то...

3042 0
A

как се подрязват ябълките

terzis: Рязането е най-сложното нещо в овощарството.Отвори някоя подробна книга,попитай някой ама...

2644 1
A

Търся занимаващи се с ябълкови градини

terzis: Колега сортовете който си избрал са добри и се продават.По отношение на това от каде да ку...

4628 13
N

Ябълки 15 дка. на конструкция /палметно/?

terzis: Звънни ми,че доста писане има по мобилния ще е по лесно!!

2460 1
T

изкореняване на овощна градина

proba: Корениш, изхвърляш или оставяш местните да съберат дънерите и клоните. След тях дообираш и...

3171 2
A

Ябълки-растителна защита

Колеги, искам съвет за качествени препарати за ябълкови насъждения и някаква схема на пръс...

3952 0
S

ябълкова каша за храна на животни

: ami ne mislq 4e ne stava

1482 1
S

Ябълкова каша

Запрян Кичуков: Ако все още проявявате интерес към ябълковата каша , обадете се . Аз произвеждам сок от я...

2417 9
A

резитба на круша сорт Санта Мария

nobreak: Здравейте. Използвам темата да попитам колегата с кой сорт опрашвате Санта Мария? Благода...

4266 1
J

Колеги някой запознат ли е с отглеждането на круши

: Привет колеги. Относно крушите съм съгласен с колегата, който е отговорил, че подложката п...

1192 3