F

Амониева селитра- цена

ektelion: Цената на торовете е тясно свързана с цената на петрола. Ако петрола се задържи на по-ниск...

2700 1
L

Торене на люцерна.

skoceto: kolega az sahto sam sadil lucerna i nesam mnogo zapoznat no ako iskash poseti saita na agr...

2416 1
P

Разлики между теравет и силикагел

phoenix: Да сложим край!, на ожесточените дебати тераТета е бил натриев полиакрилат. най-е...

6826 1
L

Хумантни таблетки

gan4o: добри са терауеда които съдържат наистина задържа влагата 3 таблетки са достатъчни за дръв...

1652 1
A

Намаляване стреса при зърнените житни култури в следствие на третиране с препарати

iggr: В България има един проблем - липсата на влага. Закъснялото развитие през есента довежда д...

3095 1
W

Вермикомпост VS. азотни торове

goro_N: Колега бързичко ще ти отговоря при норма 200 кг/дка за 1000 дка ми трябват 200т при сре...

2525 1
S
1467 1
T

Какъв е този вредител и каква е борбата с него?

Milena: Това е ларва на калинка, хищна е, и е безвредна за растенията. Да му мислят листните въшки...

304 1
A

\\\"За червения калифорнийски червей

: пален фялш това са само празни прикаски

491 1
P

Торене на домати и зеле

todorovtr: Тори не бой се. Без тор нищо не става.

2992 1
N

Маслодайна роза - Може ли да се смеси двата препарата Децис и Фоликур при пролетното пръкане?

Може ли да се смеси двата препарата - Децис и Фоликур при пролетното пръкане . Ако не се с...

3146 0
M

Тиокарбамид

Здравейте. Препоръчаха ми тиокарбамид за по-бързо прорастване на клубените на картофите з...

2198 0
S

Въпроси относно култури за зелено торене

Здравейте колеги, Някой от вас има ли опит с засаждане на култури за зелено торене-бобо...

1822 0

Проблеми с домати

Здравейте! Сложих разсад преди 4 дни. Никога преди не съм се занимавал и не знам точно ка...

618 0
S

Калиев сулфат

Здравейте. Някой знае ли къде най-близо до Самоков може да се намери калиев сулфат около 1...

2132 0