U

Течен органичен тор Унистим

Здравейте колеги, с наближаване на пролетните пръскания на житните култури, искаме да В...

154 0
O

Течен азотен тор (UAN)

kostovlubo: Колеги, успешно можете да използвате гъвкави резервоари за съхранение и торене с УАН. Резе...

16646 7
T

test

test

22 0
A

Използването на течен азотен тор UAN. Предимства и недостатъци

Здравейте, някой има ли опит в използването на течен азотен тор UAN? Ако някой го е опитва...

2249 0
C

Нитратна директива- торохранилища

Miray_: Срока до края на годината ли е или го удължиха още

6445 11
V

Внос на торове от Сърбия

Interact: Владко, не се занимавай с това защото ще ти излезе солено! Освен разрешителни от БАБХ без...

4123 2
N

комбиниран тор в бургас

ivo__2: http://www.comunicatorbg.com/agro_con.html

2380 1
V

Избор на листен тор за люцерна

Skadman: Колега Аз използвам Мастърбленд за ВСичко, защото си купих голямо количество и сега трябва...

2859 1
V

Компост от дървесни трици

Привет Решил съм да направя компост, с който да покривам домашната градина (~200 кв.м)....

2428 0
A

Мнение за микробиологичната тор БИО УАН /bio-one/

Здравейте колеги, можете ли да ми дадете мнение за микробиологичната тор БИО УАН /bio-on...

2364 0
M

ОРГАНИЧЕН ТОР В ТЕЧНО СЪСТОЯНИЕ

Някои използвал ли е продуктите на Black & Strong съдържащи суровината ЛЕОНАРДИТ

2119 0
A

Торове: Цени и прогнози

ivanov62: според мен повече от 5% увеличение на цената тази година не трябва да има , предвид цената...

3256 1
A

Подобряване характеристиките на почвата

Моля специалистите за съвет: Високопланински ниви.Култура- картофи всяка година . Лабора...

1149 0
M

Колеги някои да каже мнение за течните торове

Някои да каже мнение за течните торове

750 0
H

Тор на разсрочено плащане

: Здравейте драги земевладелци. Аз съм директор продажби във фирма "Агроескпертс" ООД и бих...

2871 11