Тор на разсрочено плащане

• H
    Здравейте колеги,\r\nБих искал да попитам дали някой от вас знае за дистрибутори на тор,които предлагат торта на разсрочено плащане?
  • Здравейте драги земевладелци. Аз съм директор продажби във фирма "Агроескпертс" ООД и бих желал да съм полезен на всеки един от вас. При всяко обаждане , бих Ви споделил заводската цена на продуктите произведени в Агрополихим гр.Девня. Никога не бихме си позволили да Ви продадем над-заводските цени на продуктите. При реален интерес във връзка със закупуването Ви на земеделски торове , моля свържете се директно с мен на тел. 0887-077-772 или чрез нашият web site http://agroexperts.bg/
  • N
    Тоя дето се пише агроном е със сигурност собственик на фирма за торове и препарати.
  • за джипчето .Хубаво е когато остават пари и за лични нужди.А не да ги заравиаме все в земиата
  • S
    АГРОНОМ , не казвай на колегата че се излага.Найстина годината е хубава и цените са добри но все пак всеки си знае положението-- може да няма възможност човека да плати торовете в брой.Все пак сме във форума ако можем да си помогнем взаймно поне със някой съвет а не със упреци
  • kolega,kak moje da se islaga6 taka,na iska6 na razzro4eno pla6tane.tazi godina imahme mnogo dobri dobivi i iskupni ceni ima,sega ako nemojem da svarjem dvata kraq,koga.... takava godina edva li 6te se povtori skoro,no pak ,az mislq 4e to4no sega 6te si proli4at nai dibrite. az si varnah vsi4ki stari zadaljeniq,i imam dosta sveji pari i za sega6nata kampaniq i za proletta.\\\' a za da ne pla6tam tolkova mnogo dds na darjavata,mislq da si kupq edno malko....djip4e
  • D
    Кралев,права е колежката.Интересувай се от някой фирми дистрибутори около теб,все някой ще даде на разстрочено плащане.Ако решаваш да вземаш отдалеко,превоза ще ти излезе солено.
  • S
    Колега,торове на разсрочено плащане дават обикновенно фирмите от който вземаме семената и препаратите.Интересувай се за всички фирми от твоя регион все някой ще дава.
  • H
    Става въпрос за амониева.
  • За какви торове става въпрос
  • V
    ДЕВНЯ
  • Една от фирмите е Агроком - гр.Велико Търново. Фирмата е много коректна!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Хидопоника-ягоди

Здравейте, искам да започна отглеждане на ядоди чрез хидропоника(от любителска гледна точк...

195 0

Листен тор от водорасли!!!

Борко: Аз ползвам Мегафол на Валагро ,аминокиселини и растеженирегулатори има във него Доза 300...

745 1

Течни органични торове-разграждане на растителни отпадъци

bilkobegins: Байкал Ем съм ползвал 2 пъти, но го прецаках. От целият опит в годините съм разбрал, че е...

1995 2

Листен тор или амониева силитра?

htz180limited: Крайно различни са двата ефекта ако листният тор е бор ,какъвто и предполагам имаш предвид...

7771 13

Торене през капково напояване

agra: Консултирай се с реален агроном. Да погледне растенията. Иначе правиш грешка за съвети на...

11084 7