Нитратна директива- торохранилища

• C
    Колеги, някой знае ли до коя година трябва да бъде изпълнена нитратната директива и колко струва изграждането на торохранилище? Предварително благодаря за информацията.
  • M
    Срока до края на годината ли е или го удължиха още
  • D
    до тук ясно ама за какви пари става вапрос колеги даите капацитет за 100 т. за80 т. за 200 тон до колкото знам смятат колко животни имаш и колко отзад изхварлят като килиграми ама уназ гладни крави малко тор отпада и
  • D
    до тук ясно ама за какви пари става вапрос колеги даите капацитет за 100 т. за80 т. за 200 тон до колкото знам смятат колко животни имаш и колко отзад изхварлят като килиграми ама уназ гладни крави малко тор отпада и
  • M
    Колеги как стои въпроса със торохранилищата
  • N
    На мен също Агритоп ми правят лагуната.Имат представител в Стара Загора.Ако искаш лагуна моя съвет е да е от кръглите ,които не се вкопават в земята.Мога да ти препоръчам фирма .Пиши ми на скайп ако искаш.Ако е само площадка наистина Агритоп ще ти свършат най-добре работа.
  • B
    Фирмата е АГРИТОП. Обади се на Николай на тел.0878479340. Той е човека,който може да ви свърши работа от консултациите през изготвяне на проект и самото изпълнение. Много са коректни.
  • M
    Изискванията за различни, за говеда, доколкото знам, се води торохранилище, а за овце и кози торова площадка. Самата инвестиция не е никак малка.
  • M
    колеги,някой прави ли нещо по нитратната директива .да казва кандидатствал ли е по програмата и да каже някой някой фирма изпълнител на торището мс предварително
  • ti lud li si
  • до края на 2012 трябва да се изпълни, към 1.01.2013г всички трябва да са готови с изискванията по тази директива.
  • C
    Здравейте колеги, мисля, че не сте запознати с проблема по нитратната директива. България има гратисен период до 2013г. всички ферми да бъдат в съответствие с европейското законодателство в областа на опазване на водите от нитратни замърсявания.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Хидопоника-ягоди

Здравейте, искам да започна отглеждане на ядоди чрез хидропоника(от любителска гледна точк...

149 0

Листен тор от водорасли!!!

Борко: Аз ползвам Мегафол на Валагро ,аминокиселини и растеженирегулатори има във него Доза 300...

656 1

Течни органични торове-разграждане на растителни отпадъци

bilkobegins: Байкал Ем съм ползвал 2 пъти, но го прецаках. От целият опит в годините съм разбрал, че е...

1932 2

Листен тор или амониева силитра?

htz180limited: Крайно различни са двата ефекта ако листният тор е бор ,какъвто и предполагам имаш предвид...

7631 13

Торене през капково напояване

agra: Консултирай се с реален агроном. Да погледне растенията. Иначе правиш грешка за съвети на...

10536 7