I

Ще изядат ли пуйките овцете?

: Според хибрида женските ще са около 9 кг., т.нар. американски, а всъщност английски, или 1...

8519 2
M

Изкупуване на пуйки

miroslav: Мерси

9630 2
V

Инвестиция в птицеферма

Момчил: Как да не е като сме на 4-то място по най-скъпи яйца в света?!

1205 2
S

Как се прави инкубатор за пилета в домашни условия?

Bogdan33: В Продавалник има инкубатори,много удачни, но са за малко яйца.

5935 2
W

Нови изисквания и разпоредни при производство на яйца

ciklopat: НАРЕДБА № 1 ОТ 9 ЯНУАРИ 2008 Г. ЗА ИЗИСКВАНИЯТА ЗА ТЪРГОВИЯ С ЯЙЦА ЗА КОНСУМАЦИЯ В сила о...

4260 1
I

дискусия за животновъди по време на международното изложение АГРА 2011 г.

ivanov_burgas: Мен лично ме интересува как правителството възнамерява да помогне на животновъдите като съ...

633 1
P

Може ли някой да ми каже фирми (прекупвачи ) на яйца ( пъдпъдъци )

dimitrinatodorova: За какво са ти прекупвачи, ако имаш постоянно количество продавай директно, хвани малки до...

1819 1
D

Носачки-изискванията за подово отлежданe

ivan65: изискванията ги има в държажен вестник,а за печата трябва да имаш регистрирана ферма и яйц...

658 1
H

Поддръжка на инкубатор и третиране на яйца

ElGato: На първо място трябва да си сигурен в яйцата дали са оплодени , за да си 100% сигурен тряб...

2772 1
L

Отглеждане на патици, мюлари

krasi_: много доходен но трябват и много пари и познания пазар в чужбина

2851 1
B

Някой ползвал ли е инкубатори от тези?

smile2006: Аз имам но не съм доволен с този термостат почети е невъзможно да нагласиш температурата а...

1789 1
B

угояване на бройлери

adriana: Нямам опит с тях, но чувам, че напоследък са си свили угояването, а и договорите им не бил...

2763 1
A

ЗДР.По какъв начин може да се кандидатсва с европрограма за оборудване на птицеферма

от 2 години имаме птицеферма оборудвана беше използвана вече няма да издиржа на темпото...

1687 1
P

Квачки през кое време от годината започват да мътят?

цеко27: студена вода ..!!!

5364 1
V

Хормонални препарати при гъски

Ivanov_i_brat_my: Едва ли е възможно, при птиците нещата са по-различни. Имам някакъв спомен, че с дадени ме...

890 1