D

Гълъб тип бройлер - споделете информация!

didkooo: така е но винаги по добре да се занимаваш с нещо скъпо скапите БГ ресторанти имат интерес...

1883 2
R

Какъв е оптималният състав на фуражните смески

veseliakat: За мен оптималният състав е съставките да са собствено производство.При тези цени на млеко...

588 2

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

Димитър: Аз гледам патици за дроб имам 5хил бройки в две халета по 650кв метра, за патиците изисква...

1086 2
A

отглеждане на пилета бройлери

adriana: Бройлерите искат много вода 1100 храна на живо тегло На 1 ден захар в водата И задължителн...

4575 2
A

Искам да се занимавам с отглеждане на пилета

adriana: Ако мислиш, че при бройлерите блъсъка е по-малко... и, че има много пари Ноооооо, пр...

2546 2
B

Отглеждане на кокошки

kakoqn: Колко е голям двора? Ако е около 2дка смятам че ще можеш но да се издаржаш от това ще е тр...

3585 2
P

Лечение на кокошка

lupo_93: В тенджерата!

1786 2
K

Съвети за отглеждане на токачета

Ivanov_i_brat_my: Стария, Пробвай с пуйки, само те още мътят.

948 2
D

Дистанционно отглеждане на кокошки - възможно ли е ?

hristogrigorov: А яйцата няма ли да се развалят?Все пак идва лято.

4490 2
I

Какво да предприема ако кокошките носачки кълват яйцата си?

velimirdonchev: Предвид сезона препоръчвам кисело зеле! А иначе се правят гнезда с наклонено дъно отко...

1626 2
Z

С какво се хранят патиците?

joker70: ...а сега сериозно,от свободно отглеждане край водоем по добро няма.поне така е в наше сел...

3326 2
F

Какви възможни проблеми може да възникнат ако настаня кокошки покрай зайци?

denyo: Споделям личен опит. Имаме една клетка със зайци под сушинката където са кокошките. Просто...

4397 2
D

Неизвестна болест по пилетата

petttto: Само болести по тия пилета

1731 2
T

стартерна смеска за дворни пилета

toko62: Стартирам ги с 2940 ККл и около 20% протеин. иначе разполагам с царевица пшеница слънчогле...

1836 2