Съвети при първи стъпки в създаването на свинеферма

• T
    Zdraveite na vsichki imam jelanie da zapochna otglejdane na praseta za meso. mojeli nqkoi da mi dade savet izobshto kato cqlo za pazara na mesoto cenata otglejdaneto na praseta. Kato start smqtam da zapochna s mejdu 12 i 15 svinemaiki
  • A
    И аз съм се ориентирал за създаване на свинеферма и на по-късен етап и кланница.. Задължително ли трябва фермата да е извън града?
  • B
    Здравейте, с ферма за свине майки може да се кандидатства по Мярка 112. Все още не е излязла рамката за период 2014-2020 с изискванията за бой икономически единици при кандидатстване. Една ИЕ за свине майки е 5.01бр. Нашата фирма се занимава с разработване на проекти по ПРСР. При интерес може да се свържете с мен на тел 0887 957 081.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

АЧС в Бъргария. Докога ?

Velko: В това положение никой за свине не мисли. Ти за тях се грижиш

153 3

Отглеждане на прасе

Здравейте, Интересувам се, дали успешно сработват бункерните хранилки за сухо хранене на...

297 0

болест при свине

doc: ако има още живи-бягай при ветеринарния лекар да им слага серум венозно

838 1

Виетнамска свиня - помогнете с информация колеги

Ivanov_i_brat_my: Ти какво искаш да правиш с тях, за да знам какво да ти отговоря?

4225 2

Помощ за хуманно отношение към прасета и птици

Колеги , тази година ще има ли плащания , за хуманно отношение към прасета и птици. За др...

1011 0