T

продавам Семена за сладка царевица GSS 1477 Синджента

здравейте остават ми около 6 килограма сладка царевица ако някой проявява интерес да пиш...

94 0
I
5517 13
P

Въпрос относно договори за сладка царевица?

penchev77: Благодаря за отговорите! Звънях на голяма част от фирмите, но за сега без положителен отго...

2056 3
T

Има ли пазар за сладка царевица?

Jimmy: колега не знам но живея в Гърция и гледам тази година всички се готвят за царевица.имал ня...

11937 6
I

Царевица за селаж Кнежа 613 - имам въпрос

andon1: При не поливни условия колко е оринтировачно добива на силаж.Питам защото мисля да пробвам...

5217 4
D

Искам да засея сладка царевица - помогнете !

miroslsv ksmenov: isk da zaseq sladka carevica kal atava procesa polivaneto toreneto kak i s kakvo cena pri...

1616 1
N

Сръбски семена от института по земеделие в Нови Сад

Здравейте, Бих се радвал ако колеги споделят мнението и впечатлението си от сръбските...

2552 0
C

Защо има разлика в хектолитъра на царевицата

zahto ima razlika v hektolitara na carevicata ednata e 72,a drugata 76

697 0
K

Как върви цената на царевицата в Плевенски регион

Здравейте колеги да попитам изкупните цени на царевицата?

843 0
S

Цена на ЦАРЕВИЦА- 2013 и цена на силаж от царевица

Здравейте, пишете моля за това каква информаци имате за цените на царевицата реколта...

169 0
V

Как се отглежда царевица?

Търся съвет от компетенти хора в тази област. Имам свободно място да засадя царевица и и...

1440 0
F

Сериозен проблем ли е сушенето след прибиране при поливна царевица?

Здравейте колеги, Мисля от следващата стопанска година да засея царевица, която възнамеря...

941 0
E

Уточнете и нерафинирано слънчогледово масло с налична

ние сме доставчици на слънчогледово масло. на много добра цена, ние сме били доставя от 19...

115 0
M

Mistral ekstra i Kasper 55 при царевица

След като се пръска царевицата възможно ли е да има посиняване и при културата ??

1469 0