New HOLLAND TD5.85

• J
    Колеги закупих New Holland td5.85 но ме притеснява реверса неиска да се включва лесно назаден ход много трудно и изключва но след като тръгне назад няма проблем апък напред без проблем включва от какво може да е ?
  • G
    Нищо не е плащано за ремонта но климатика не работи и резервоара щеше да падне само му сложили болтовете и до там без да ги стегнат
  • T
    Едни и същи проблеми и при ТД5.105. Датчик на хидравличната помпа 3-пъти;Спукаха се маркучите на фреона;Гори постоянно задна дясна крушка;Не иска да връща задна скорост само на 1-вия диапазон връща;Протече помпа на ВОМ а трактора е на 1300 моточаса.Ама какво да се прави като ТД5.105 е около 65 хиляди а Т5.105 е около 100 хиляди.
  • G
    незнам колко е ремонта но ще питам и ще пиша но мисля че има още проблеми но ще пиша след няколко дни
  • K
    колко ти излезна ремонта?
  • G
    След 21 дена в болницата за операция на скоростната кутия и присаждане на 2 НОВИ лагера вероятно не турски вече сме изписани и готови за работа
  • K
    При този отказ,искайте официално становище в писмен вид(с отказа). След това го взимате и към централата и в Европа го пращате.След това и тук към комисия за защита на потребителя. И о чудо. Това което казват е пълна глупост.Да си купиш камина да я гледаш ли?Нали за това е гаранцията и плащаш една шапка пари.
  • K
    зависи какъв е проблема,защото за повечето повреди казват,че са от неправилна експлоатация и не поемат гаранция,казват,че тракториста е виновен и това е,много удобно Ние сменихме пакета за задна скорост на 600 м/ч и от анимекс ни казаха,че дори да се беше прецакал в гаранционния период пак нямало да го поемат гаранционно
  • K
    Три пъти се повреди една и съща част,за целият период на гаранцията.
  • K
    Споко. Гаранцията ти се удължава с времето в сервиза.Ако ти пъти едно нещо дефектира,може да си поискаш парите обратно.Четете си правата!
  • G
    Трактора е закаран за ремонт на 30 септември и още не е отварян понеже имали много работа а е в гаранция става въпрос за АНИМЕКС немам думи
  • K
    ако знаех,че ТД5 е кекав трактор,щяхме да се помъчим още малко за т5 :( както казва колегата по-горе само цвета им е еднакъв ))
  • H
    Да де ,ама Т5 няма нищо общо освен цвета и емблемата с ТД5 .....
  • Н
    Електрокоманд
  • Н
    Аз съм вече една година със Т.5-115 и съм доволен на 800м.ч е трактора
    • Й
      Ще имаш чакай още малко нашият е 2175 м/ч и два пъти се обажда модула на ад блуту
  • H
    Беларусите изкарват повече часове работа без описаните повреди.Явно са ударили дъното. В интерес на истината се чаквах и в Беларуса 952.4 и в Холанда и разликата от към комфорт е доста доста по-голяма в полза на холанда.Като пари е малко по-скъп холанда ,но и честно казано - няма какво да се залъгваме. TD е турска сглобка и като за такава и като за парите му няма как да е с качеството на T5 примерно.Защото разликата в цената и качеството на T5 и TD5 е огромна.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Юмз пали на обратно

solun1: Здравей, да от центровката е. Провери белезите на ангренажа и помпата.

60 1

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

180 0

Проблем с shibaura p155f

Здравейте. Притежаваме въпросния трактор shibaura p155f 15кс от около 5 години до сега дер...

107 0

Изключително твърд педал на съединител на НЮ Холанд ТД- 5.85 2015г.

654431: Смени си жилото на съединителя. При мен една "ГОЛЯМА" фирма смениха 5 съединитела и ми о...

139 1

Съвет при избор на трактор

solun1: Добре е да продължаваш да играеш в тия казина. Щом така печелиш , то изобщо не ти е нужен...

240 1